Sony Ericsson Xperia PLAY dostępny w oficjalnym sklepie za 2100 zł

Sony Ericsson Xperia PLAY dostępny w oficjalnym sklepie za 2100 zł29.04.2011 12:00
Xperia Play
Xperia Play
Tomasz Hamryszak

Sony Ericsson Xperia PLAY, który już 19 kwietnia pojawił się w przedsprzedaży u jednego z polskich operatorów, zagościł teraz także na sklepowych półkach oficjalnego dystrybutora. Osoby zainteresowane telefonem-konsolą muszą się pośpieszyć, jeśli chcą go kupić po obniżonej cenie.

Do oficjalnego sklepu Sony Ericsson trafił właśnie model Xperia PLAY, który już teraz dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych (czarnej i białej). Obecnie nowego smartfona można zamawiać w promocyjnej cenie 2097 zł, która będzie obowiązywać do 7 maja br. Po zakończeniu promocji za telefon-konsolę u polskiego dystrybutora przyjdzie zapłacić 2397 zł.

Warto wspomnieć, że Sony Ericsson Xperia PLAY to pierwsza komórka na rynku, która otrzymała specjalny certyfikat od Sony, umożliwiający uruchomienie wybranych klasyków z PlayStation One. Nowy smartfon dodatkowo oferuje ponad 60 gier specjalnie przystosowanych do obsługi za pomocą wbudowanego gamepada.

Gamingowa Xperia jest w rękach naszej redakcji i już niedługo możecie spodziewać się kolejnych materiałów prezentujących tego smartfona.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)