Sony Ericsson Xperia PLAY - znamy przybliżoną cenę

Sony Ericsson Xperia PLAY - znamy przybliżoną cenę
15.03.2011 09:00
Sony Ericsson Xperia PLAY
Sony Ericsson Xperia PLAY
Tomasz Hamryszak
Tomasz Hamryszak

Sony Ericsson Xperia PLAY to jeden z tych smartfonów, na którego temat doniesienia nie mają końca. To ciekawe urządzenie nie zdążyło jeszcze pojawić się w sprzedaży, a już teraz budzi spore zainteresowanie. Kolejna ważna informacja jest taka, że hiszpański oddział Sony Ericssona zdecydował się uciąć spekulacje na temat ceny najnowszego telefonu-konsoli. Ile trzeba będzie zapłacić za Xperię PLAY?

Hiszpańska placówka znanego producenta przekazała, że Sony Ericsson Xperia PLAY w wolnej sprzedaży pojawi się na sklepowych półkach już 1 kwietnia br. Suma, jaką będzie trzeba wydać na to nowatorskie urządzenie, to aż 649 euro, co w przeliczeniu daje około 2600 zł. Cena jest nieco zaporowa, choć można było przypuszczać, że smartfon nie będzie należał do najtańszych.

Sony Ericsson Xperia PLAY w pierwszej kolejności pojawi się w kolorze czarnym. Na białą wersję będziemy musieli nieco dłużej poczekać ze względu na sieć Vodafone, która zarezerwowała ją tylko dla siebie na 2 tygodnie.

Producent już teraz zapowiedział, że wydaniu telefonu-konsoli będzie towarzyszyć duża kampania marketingowa, a my możemy mieć nadzieję, że w całej akcji nie zostanie pominięty nasz kraj. Więcej informacji na temat omawianego smartfona znajdziecie pod adresem: Sony Ericsson Xperia PLAY.

Źródło: engadget

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)