Sony Ericsson Xperia pro dopiero w czwartym kwartale

Sony Ericsson Xperia pro
Sony Ericsson Xperia pro
Tomasz Hamryszak

07.07.2011 07:00, aktual.: 07.07.2011 09:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podczas targów Mobile World Congress 2011 Sony Ericsson zaprezentował nowe smartfony z linii Xperia. Miały one trafić do rąk klientów jeszcze przed końcem drugiego kwartału. Jak można się było spodziewać, nie wszystkie obietnice zostały spełnione, a dla użytkowników czekających na model Xperia pro mam kolejną złą wiadomość.

W czerwcu informowałem o problemach Sony Ericssona, które spowodowały opóźnienia w dostawie modelu Xperia pro. Według tamtych informacji nowy Android japońsko-szwedzkiej spółki miał zadebiutować pod koniec lipca br. Niestety, termin został przełożony po raz kolejny.

Sony Ericsson Xperia pro trafi na sklepowe półki dopiero w czwartym kwartale 2011 roku, a informacja ta została potwierdzona przez producenta na łamach serwisu SoMobile. W brytyjskim sklepie Carephone Werehouse data sprzedaży została zmieniona na październik br. i nie wcześniej niż w tym miesiącu możemy spodziewać się kolejnej Xperii z klawiaturą QWERTY.

Producent niestety nie podał przyczyn tak dużego opóźnienia, ale tym razem trudno będzie zgonić winę na kataklizm w Japonii. Sony Ericsson, który zdążył już przyzwyczaić swoich klientów do takich sytuacji, jest obecnie w dość trudnym położeniu. Z jednej strony docierają do nas głosy o pękającej obudowie w Xperii arc i problemach z dostawą modelu pro, z drugiej zaś producent prezentuje kolejną linię urządzeń, które - według zapowiedzi - pojawią się jeszcze podczas tych wakacji.

Sony Ericsson Xperia pro – oficjalnie

Źródło: XperiaBlog

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)