Sony Ericsson Xperia X8 vs Xperia X10, X10 mini pro i Yendo [wideo]

Sony Ericsson Xperia X8 vs Xperia X10, X10 mini pro i Yendo [wideo]

fot. se-first
fot. se-first
Mateusz Żołyniak
18.06.2010 08:35, aktualizacja: 18.06.2010 10:35

Dopiero co firma Sony Ericsson zaprezentowała nowe modele, z androidowymi Xperia X8 i Yendo na czele, a w Sieci już pojawiły się pierwsze hands-ony z tymi smartfonami. Na jednym, przygotowanym przez portal SE-First możemy porównać wszystkie dotychczasowe telefony Sony Ericssona z Androidem.

Dopiero co firma Sony Ericsson zaprezentowała nowe modele, z androidowymi Xperia X8 i Yendo na czele, a w Sieci już pojawiły się pierwsze hands-ony z tymi smartfonami. Na jednym, przygotowanym przez portal *SE-First *możemy porównać wszystkie dotychczasowe telefony Sony Ericssona z Androidem.

Poniżej wideo z prezentacją modelu Xperia X8 oraz porównaniem wyglądu do pozostałych Xperii (X10, X10 mini pro) i pierwszego Walkmana z Androidem, czyli Sony Ericssona Yendo, który także został zaprezentowany w tym tygodniu.

Xperia X8, jak na model z niższej półki cenowej, prezentuje się całkiem nieźle. Jeżeli informacje o jego niskiej cenie i szybkiej aktualizacji do Froyo potwierdza się, to smartfon może być niezłą alternatywą dla Samsunga I5700 Spica czy HTC Wildfire.

Źródło: SE-First

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)