Sony PlayStation Phone zedebiutuje na MWC 2011?

Strona głównaSony PlayStation Phone zedebiutuje na MWC 2011?
22.11.2010 10:00
Sony PlayStation Phone zedebiutuje na MWC 2011?
Jakub Płaza
Jakub Płaza

Sony postanowiło połączyć dwie bardzo ważne dziedziny swojej działalności. Mam tutaj na myśli konsolę PlayStation i telefony komórkowe. Efektem ma być smartfon z systemem Android – PlayStation Phone.

Na początku listopada w sprzedaży pojawiła się chińska podróbka urządzenia. Kiedy natomiast odbędzie się premiera prawdziwego PSP? Wszystko wskazuje na to, że już w lutym 2011 roku. Tak, dobrze myślicie – podczas targów Mobile World Congress.

Informacje nie pochodzą od byle kogo, bo od samego CEO SE - pana Berta Nordberga. "Jest dużo dymu i powiem Wam, że gdzieś musi być ogień" – powiedział Nordberg. Pytany dalej, zdradził, że chce narobić sporo hałasu na najbliższym MWC – "Sony jest oczywiście bardzo silną marką, więc dlaczego nie mielibyśmy tego wykorzystać?".

Można snuć wiele przypuszczeń odnośnie do tego, jakie urządzenia zobaczymy już na początku 2011 roku. Pierwszym w kolejce wydaje się SE Anzu/Xperia X12. Niewykluczone, a wręcz bardzo prawdopodobne, że będzie to również PlayStation Phone. Już wkrótce powinno pojawić się więcej informacji na ten temat.

Źródło: phonedog

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)