Sony Xperia S dostaje aktualizację do Ice Cream Sandwich! [wideo]

Sony Xperia S z Androidem 4.0.4
Sony Xperia S z Androidem 4.0.4
Adam Bialic

22.06.2012 11:50, aktual.: 22.06.2012 13:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sony na swoim oficjalnym blogu opublikowało informację o udostępnieniu oczekiwanej aktualizacji dla Xperii S. Telefon otrzyma najnowszą obecnie wersję - Androida 4.0.4.

Sony na swoim oficjalnym blogu opublikowało informację o udostępnieniu oczekiwanej aktualizacji dla Xperii S. Telefon otrzyma najnowszą obecnie wersję - Androida 4.0.4.

Wraz z nowszą odsłoną systemu użytkownicy japońskiego smartfona zyskają kilka interesujących multimedialnych dodatków. Aplikacje WALKMAN, Album i Movies pozwolą na przeglądanie własnych treści w najlepszej jakości, pomogą wyszukać pliki w Internecie i będą zintegrowane z Facebookiem.

Użytkownicy Xperii S będą mogli również korzystać ze wszystkich ciekawostek nowszego systemu. Znajdą w nim takie udogodnienia, jak Lockscreen z Face Unlock, zmienianie wielkości widgetów, licznik danych czy nowy menadżer zadań.

Nowe funkcje systemu przedstawiono w materiale poniżej:

Wszystkie urządzenia, dla których gotowa będzie aktualizacja, wyświetlą odpowiednie powiadomienie. Trzeba się jednak liczyć z tym, że nie we wszystkich regionach będzie ją można pobrać w tym samym czasie.

Kiedy na ekranie ukaże się komunikat o dostępnym OTA, zaleca się skorzystać z WiFi, ponieważ paczka z ICS zajmuje około 200 MB. Dokładną instrukcję, która pomoże przeprowadzić aktualizację, znajdziecie w wideo poniżej:

Notka na blogu Sony nie daje odpowiedzi na pytania rodzące się w mojej głowie: skoro inne firmy, prezentując nowy sprzęt na tegorocznym MWC, potrafiły wyposażyć go w ICS, to dlaczego flagowiec Sony dostaje aktualizację dopiero teraz?

Źródło: Blog Sony Mobile

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)