Sony Xperia Z – jak poderwać japońską piękność?

Sony Xperia Z – jak poderwać japońską piękność?

Xperia Z
Xperia Z
Adam Bialic
18.01.2013 16:30, aktualizacja: 18.01.2013 17:30

Udało nam się przekonać Sony na puszczenie ich najmłodszej córki na małe rendez-vous ze mną. Zastanawiam się jakie tematy poruszyć na spotkaniu... Pomożecie mi?

W poniedziałek mamy umówione trzy godzinki i w tym czasie warto by było poruszyć jakieś ciekawe tematy. Tu pojawia się Wasza rola, proszę pomóżcie mi i napiszcie w komentarzach o czym można by porozmawiać, co chcielibyście o ślicznej Japoneczce wiedzieć.

Niestety nie na wszystko Sony się zgodzi ;) (smartfon jest w wersji przedpremierowej) więc wybaczcie, jeśli nie wszystkie prośby spełnię, a pewne pytania pozostaną bez odpowiedzi. Ile jednak uda mi się wyciągnąć tyle postaram się Wam przekazać na filmie.

[solr id="komorkomania-pl-142920" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://komorkomania.pl/4647,jakie-zdjecia-robi-sony-xperia-z" _mphoto="xperia-z-logo-142080-142-b9ebe9b.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]3390[/block]

Jeśli jeszcze nie widzieliście wideo, które popełniliśmy na premierze Sony Xperii Z, to zachęcam do nadrobienia zaległości:

Sony Xperia Z - crash test i topienie - Komórkomania.tv

Sony Xperia Z - hands on - Komórkomania.tv

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)