Sony Xperia Z3 Tablet Compact - 8-calowiec idealny? [WIDEO]

Sony Xperia Z3 Tablet Compact - 8‑calowiec idealny? [WIDEO]

Sony Xperia Z3 Tablet Compact - 8-calowiec idealny? [WIDEO]
Bartek Rak
04.02.2015 16:29, aktualizacja: 04.02.2015 17:43

Przyznam szczerze, że nigdy nie byłem fanem tabletów produkowanych przez Sony. Powodem tego była nie do końca udana Xperia Z2 Tablet, którą testowałem kilka miesięcy temu. Moje zdanie zmieniła nieco premiera modelu Z3 Tablet Compact, jednakże wciąż podchodziłem do tego urządzenia z pewną dozą niepewności.

Wypożyczając ten tablet do testów byłem pewien, że nie zrobi on na mnie większego wrażenia. Wszystko się jednak zmieniło na krótko po rozpakowaniu pudełka, bo Xperia Z3 Tablet Compact przede wszystkim zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie w kwestii swojego wykonania. Bynajmniej nie chodzi mi tutaj jednak o użyte materiały, lecz o samą bryłę urządzenia. Tablet jest bardzo lekki i cienki, przez co według mnie bardzo wygodnie się go używa. Kolejną mocną stroną kompaktowego tabletu Sony jest czas pracy na baterii. Urządzenie zazwyczaj musiałem podłączać do ładowania po ok. 3 dniach użytkowania, przy czym czas pracy włączonego ekranu wynosił wtedy ok. 7 godzin.

Kolejne pozytywne wrażenie wywarł na mnie fakt, że Z3 Tablet Copact jest urządzeniem wodoszczelnym, dzięki czemu wyjeżdżając nad wodę podczas lata możemy kompletnie zapomnieć o jakichkolwiek obawach związanych z zalaniem naszego sprzętu. Jak zwykle po więcej moich wrażeń zapraszam do obejrzenia wideorecenzji, która znajduje się poniżej.

Sony Xperia Z3 Tablet Compact - Recenzja Test Review PL

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)