"Spapraliśmy sprawę z Windows Mobile"

windows-mobile-logo
windows-mobile-logo
Katarzyna Pura

28.09.2009 11:30, aktual.: 28.09.2009 13:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ostatnich dniach odbyło się spotkanie analityków z inwestorami, na którym szef Microsoftu - Steve Ballmer - miał powiedzieć "Spapraliśmy sprawę z Windows Mobile". Szef jednoznacznie stwierdził, iż jego firma nie włożyła w tworzenie i dopracowanie Windows Mobile całego serca, przez co - jego zdaniem - pozostawia wiele do życzenia.

Spotkanie, o którym wspomniałam na początku, było zamknięte na dziennikarzy. Skąd więc te wszystkie dane? Za pośrednictwem serwisu Twitter uczestnicy spotkania przekazywali informacje na temat jego przebiegu.

Pjozefiak, jeden z uczestników spotkania, przekazał na Twitterze, że Ballmer miał powiedzieć: "Spapraliśmy sprawę z Windows Mobile. Chciałbym, żeby Windows Mobile 7 był już obecny na rynku".

Beninato, inny z uczestników, stwierdził, iż Ballmer, jak to napisał portal Telepolis, "ogólnie krytykował działanie aktualnej wersji mobilnych okienek i stwierdził, że wypuszczenie takiego produktu w ogóle nie powinno było mieć miejsca".

Ballmer powiedział także, iż nad Windows Mobile obecnie pracuje prawie tysiąc osób, a zespół programistów, którzy do tej pory pracowali nad WM7, uległ reorganizacji.

Jak na razie nie wiadomo jak długo będziemy musieli czekać na WM7, lecz pierwsze spekulacje mówią dopiero o czwartym kwartale przyszłego roku. Obecnie czekamy na 6 października, kiedy to swoją premierę będzie miał Windows Mobile 6.5.

Źródło: Telepolis

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)