Sparky The Christmas Elf [giveaway]

Sparky The Christmas Elf [giveaway]04.12.2011 09:15
Sparky The Christmas Elf [giveaway]
Zbyszek Kowal

Święta coraz bliżej. Wprawdzie pogoda jeszcze nie świąteczna, ale wystrój ulic wskazuje na to, że już niedługo gwiazdka. Coraz więcej pojawia się również świątecznych aplikacji oraz gier w sklepie Apple’a. Dzisiaj mamy do rozdania kilka promo kodów na jedną z takich produkcji.

Sparky The Christmas Elf to bardzo prosta, świąteczna gra, w której zadaniem gracza jest łapanie spadających z góry ekranu prezentów. Tym, co wyróżnia Sparky z tłumu innych aplikacji tego typu, jest plastelinowa grafika.

Oczywiście z nieba lecą również bomby oraz inne przeszkadzajki, zatem trzeba lawirować pomiędzy tym, co można złapać, a tym, czego należałoby unikać. Sterowanie oparto na akcelerometrze, a zdobyte w grze punkty wydaje się na specjalne bonusy w sklepie. Gra kosztuje 0,79 euro i jest uniwersalna.

GIVEAWAY

Dla dziesięciu naszych Czytelników mamy świąteczny prezent w postaci świątecznej aplikacji. Standardowo w komentarzu pod wpisem zostawcie komentarz o treści: „Chcę Sparky, The Christmas Elf”. Pierwsze dziesięć komentarzy nagrodzimy kodami. Kto pierwszy ten lepszy!

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail, nawet jeżeli logujecie się z konta na Facebooku. To jedyny sposób na otrzymanie nagród.

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Ake [giveaway]
Ake [giveaway]
Zbyszek Kowal
Webbies [giveaway]
Webbies [giveaway]
Zbyszek Kowal
Komentarze (0)