Sparrow w rękach Google'a

Sparrow w rękach Google'a
Krystian Bezdzietny

22.07.2012 11:13, aktual.: 22.07.2012 13:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od pewnego czasu w App Store znajduje się aplikacja Sparrow - jeden z lepszych klientów poczty dla iOS-a, z jakich korzystałem. Trudno powiedzieć, jaka będzie przyszłość tego fenomenalnego programu, ponieważ Sparrow został przejęty przez Google'a.

Od pewnego czasu w App Store znajduje się aplikacja Sparrow - jeden z lepszych klientów poczty dla iOS-a, z jakich korzystałem. Trudno powiedzieć, jaka będzie przyszłość tego fenomenalnego programu, ponieważ Sparrow został przejęty przez Google'a.

Na oficjalnej stronie Sparow czytamy:

Jest nam miło poinformować, że Sparrow został przejęty przez Google'a!

Bardzo zależy nam na tym, w jaki sposób ludzie się komunikują i zrobiliśmy co w naszej mocy, aby dostarczyć Wam najbardziej intuicyjne i przyjemne przeżycia związane z mailami.

Teraz dołączamy do grupy Gmaila, aby realizować dalsze plany - z Google'em możemy osiągnąć więcej.

Chcielibyśmy pochylić się nad specjalnymi podziękowaniami dla naszych użytkowników, którzy nas wspierali, nakierowywali, oferowali nieocenione wsparcie i pozwalali nam tworzyć lepszą aplikację do maili. Oprócz tego, że będziemy pracować nad nowymi rzeczami z Google'em, będziemy też rozwijać Sparrowa i oferować wsparcie dla naszych użytkowników.

To była świetna przygoda, dziękuję nie wystarczy.

Cała naprzód!

Dom Leca,

CEO,

Sparrow

Sparrow iPhone

Taka wiadomość pozwala sądzić, że aplikacja Sparrow wciąż będzie rozwijana. A przynajmniej tak się wydawało, dopóki użytkownicy nie otrzymali następującej wiadomości:

Cześć,

jest nam niezmiernie miło poinformować, że Sparrow został przejęty przez Google'a! Publiczne ogłoszenie możecie zobaczyć na tej stronie, ale chciałem dotrzeć do Was osobiście, abyście byli świadomi zdarzeń. Będziemy pogłębiać dostępność naszych produktów, wspierać je i udostępniać niezbędne aktualizacje. Ponieważ będziemy zajęci nowymi projektami Google'a, nie planujemy udostępniać nowych funkcji w aplikacjach Sparrow. To był zaszczyt i przyjemność tworzyć dla użytkowników, którzy wspierali nas przez lata. Żadne "dziękuję" nie wystarczy.

Co będzie dalej ze Sparrowem? Pewnie będzie sobie tkwił w App Store, a przejęta przez Google'a załoga skupi się na rozwijaniu aplikacji Gmail. Tak przynajmniej twierdzi tajemniczy informator:

Załoga Sparrowa zawsze stawiała użytkowników nad wszystko, tworząc przyjazny, prosty i intuicyjny interfejs dla swoich klientów mailowych. Nie możemy się doczekać, aż zasilą załogę Gmaila, gdzie będą pracować nad nowymi projektami.

Zdaniem redaktorów serwisu The Verge przejęcie Sparrow przez Google'a kosztowało mniej niż 25 mln dol. Ten sam serwis twierdzi, powołując się na swoje tajemnicze źródła, że Google planuje poświęcić więcej uwagi swoim produktom związanym z usługą Gmail. Mając to na uwadze, włączenie Sparrowa w swoje szeregi wydaje się racjonalnym rozwiązaniem. Być może już wkrótce otrzymamy Gmaila, który będzie udoskonaloną wersją Sparrowa, z powiadomieniami push, na których brak narzekała większość użytkowników przejętego klienta.

A czy ktoś z Was korzysta ze Sparrow na Mac OS X lub iOS-ie?

Źródło: the verge9to5mac

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)