Specjalna edycja myPhone'a 1080 Duro z całodobową pomocą medyczną

Specjalna edycja myPhone'a 1080 Duro z całodobową pomocą medyczną
30.03.2011 13:23
myPhone 1080 Duro
myPhone 1080 Duro
Paweł Żmuda
Paweł Żmuda

Przedstawiciele myPhone, producenta znanego przede wszystkim z produkcji telefonów komórkowych dla seniorów, ogłosili właśnie współpracę z firmą Pol-Assistance. Jej efektem jest specjalna edycja telefonu myPhone 1080 Duro, dzięki któremu będzie możliwy stały kontakt z infolinią opiekuńczo-medyczną. Jakie są szczegóły umowy?

Z pudełka specjalnej wersji myPhone'a 1080 Duro zniknęło zdjęcie Izabeli Trojanowskiej. Zamiast piosenkarki i aktorki, nie bez powodu, pojawił się tu wzbudzający zaufanie lekarz. Pod przyciskiem SOS umieszczonym na tylnej obudowie urządzenia zaprogramowany będzie numer do call center firmy Pol-Assistance, zapewniający całodobowy kontakt z lekarzami.

Specjalny zestaw będzie sprzedawany wraz ze starterem Play Fresh już od 1 kwietnia. To jednak nie koniec nowości. Zmieniła się cena urządzenia - korzystając z promocji, za myPhone'a 1080 Duro zapłacimy aż o 100 złotych mniej. Limitowana edycja telefonu będzie sprzedawana przez najbliższe pół roku.

Więcej informacji o komórce dla seniorów znajduje się w naszym teście myPhone'a 1080 Duro. Trzeba przyznać, że myPhone wie, jak trafić do grupy docelowej ;).

Źródło: inf. prasowa

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)