Samsung nie spodziewał się aż takiego popytu na Galaxy S6 edge?

Samsung Galaxy S6 edge
Samsung Galaxy S6 edge
Kamil Zawiślak

14.04.2015 09:36, aktual.: 14.04.2015 12:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zaledwie cztery dni temu w kilku krajach ruszyła sprzedaż najnowszych telefonów Samsunga, a dziś pojawiły się pierwsze informacje o sprzedaży, która przerosła oczekiwania.

Koreański Yonhap News donosi, że sprzedaż dwóch nowych flagowców jest imponująca. Ostatnie trzy dni przyniosły ponoć w Korei Południowej sprzedaż, która dorównała "wynikom wszech czasów" zarejestrowanym w latach panowania pierwszych modeli z rodziny Galaxy S. Nie podano jednak konkretnych liczb.

Interesujące jest to, że według źródła około 50% sprzedaży obu wariantów stanowi Galaxy S6 edge, który jest droższy od wersji flat o około 500-600 zł. Podobno wysoki rangą pracownik Samsunga stwierdził, że jego firmie nie udało się właściwie ocenić popytu na zakrzywioną wersję S6 i dlatego deficyt w dostawach może trwać dłużej niż miesiąc...

Kolejki przed salonem T-Mobile w Rotterdamie
Kolejki przed salonem T-Mobile w Rotterdamie© SamMobile

Co prawda obecnie nie mamy żadnych konkretnych danych, które w jakikolwiek sposób zobrazowałyby nam skalę sprzedaży S6 i S6 edge. Aczkolwiek dzisiejsze informacje w połączeniu ze zdjęciami SamMobile pokazującymi ogromne kolejki przed sklepami robią wrażenie.

Źródło: Yonhap News via PhoneArena

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)