Stan Darmowy powraca: wewnątrz sieci Play możesz dzwonić i pisać za darmo

Stan Darmowy powraca: wewnątrz sieci Play możesz dzwonić i pisać za darmo

Anna Mucha jest nową twarzą Play
Anna Mucha jest nową twarzą Play
Redakcja Komórkomanii
06.02.2015 16:20, aktualizacja: 06.02.2015 17:22

Abonenci sieci Play pewnie pamiętają Stan Darmowy, usługę w ramach której można było dzwonić i wysyłać SMS-y bez opłat wewnątrz sieci. Dziś Play przywrócił ją i zupełnie za darmo będzie mogła z niej skorzystać duża część użytkowników.

Z oferty będą mogli skorzystać nowi użytkownicy sieci (usługa będzie włączona domyślnie) oraz ci, którzy korzystają już z jej usług. Żeby włączyć Stan Darmowy wystarczy wybrać na klawiaturze kombinację: *188#.

Wyjątkiem są abonenci, którzy korzystają ze starych planów taryfowych oraz ci, którzy mają ofertę na kartę z roczną ważnością konta. Dla nich rozwiązaniem będzie zmiana oferty na taką, w której Stan Darmowy jest dostępny.

Stan Darmowy

Darmowe połączenia będą obejmować także Red Bull Mobile. Na tym jednak nie koniec. Play odświeżył również taryfy na kartę. Na oficjalnym blogu napisano:

Blogplay.pl:

Do tej pory mieliście do wyboru:

FORMUŁĘ SMS za 7 zł miesięcznie, która dawała Wam nielimitowane SMSy do wszystkich sieci;

FORMUŁĘ 3w1, gdzie 14 zł oprócz SMSów dodatkowo dawało Wam do dyspozycji rozmowy w Play i 100 MB Internetu;

FORMUŁĘ 4w1, gdzie wszystko co najlepsze za jedyne 21 zł – SMSy do wszystkich, nielimitowane rozmowy w Play, 1 GB danych i stawkę 0,09 zł za minutę połączenia.

Teraz te oferty ulegną zdecydowanemu ulepszeniu:

FORMUŁA SMS – 7 zł – nielimitowane SMSy do wszystkich sieci, nielimitowane połączenia w Play (po włączeniu Stanu Darmowego) i 100 MB danych;

FORMUŁA 3w1 – 14 zł – nielimitowane SMSy do wszystkich sieci, nielimitowane połączenia w Play i 1 GB danych;

FORMUŁA 4w1 – 21 zł – nielimitowane SMSy do wszystkich sieci, nielimitowane połączenia w Play, 2 GB danych i stawkę 0,09 zł za minutę połączeniu do innych sieci.

Zmieniły się także Formuły Mix

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Operator - jak zwykle zresztą - mocno podgrzewał atmosferę przez zaprezentowaniem nowej (starej) usługi. Niewątpliwie wielu abonentów będzie miało z niej pożytek, ale trudno oprzeć się wrażeniu, że z wielkiej chmury spadł mały deszcz. Na zmianie skorzystają najbardziej użytkownicy korzystający z Play na Kartę.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)