Stań w kolejce po Instagram dla Androida

Stań w kolejce po Instagram dla Androida25.03.2012 07:48
Stań w kolejce po Instagram dla Androida
Krystian Bezdzietny

Wiadomo, że prace nad androidową wersją Instagramu trwają od bardzo dawna. Chociaż całkiem niedawno aplikację zaprezentowano podczas SXSW w Teksasie, do dziś nie podano daty jej oficjalnego wydania. Mimo to twórcy programu zapraszają, aby ustawić się w kolejce po Instagram dla Androida.

Kolejka polega na tym, że zapisani na stosowną listę użytkownicy - gdy aplikacja Instagram będzie w końcu udostępniona - zostaną ekspresowo powiadomieni drogą mailową o możliwości jej ściągnięcia z platformy Google Play. Ta lista dostępna jest pod tym adresem.

Szacuje się, że z Instagramu dla iOS korzysta około 30 milionów użytkowników. Choć trudno zrozumieć jego fenomen, mając na uwadze, że w App Store programów o podobnej funkcjonalności jest multum, to mimo wszystko Instagram jest dziś jedną z tych aplikacji, którą rozpoznaje każdy. Program w App Store dostępny jest już od dawna i naprawdę dziwne jest, że chwalący się jego sukcesami twórcy wciąż nie postanowili zawalczyć o użytkowników Androida. Wówczas zamiast 30 milionów korzystających mogłoby ich być 80.

Gdy tylko Instagram pojawi się w Google Play, napiszemy o tym na SimBlogu.

Źródło: pocketnow

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)