Stand O'Food w promocji na wielu platformach

Stand O'Food w promocji na wielu platformach
30.09.2014 15:14
Stand O'Food w promocji na wielu platformach
Zbigniew Kowal
Zbigniew Kowal

Pamiętacie reklamę telewizyjną sieci McDonalds pod tytułem „a może frytki do tego”? Jeżeli wzbudzała w was pozytywne emocje, to z pewnością zainteresuje Was promocja na grę Stand O’Food. Zupełnie za darmo możecie przekonać się bowiem, jak to jest stać za ladą budki z hamburgerami. Wbrew pozorom, ten klasyczny symulator potrafi wciągnąć na kilka dłuższych chwil.

W Stand O’Food gracz wciela się w pracownika baru szybkiej obsługi. Przed nim lada, a za nią tabun klientów czekających na swojego hamburgera. Za nim taśmociągi, po których zjeżdżają półprodukty. Celem jest taki dobór składników, aby zrealizować zamówienie klienta.

412087457992147878

Każdy głodomór chce inną kanapkę, a składniki układają się w dowolnej kolejności. Gracz musi kombinować, przekładać produkty, obsługiwać osoby, które stoją dalej w kolejce, aby później zrealizować życzenia tych z przodu. Wszystko odbywa się w pośpiechu. Czas to pieniądz. Im dłużej klient stoi w kolejce, tym mniej zapłaci za towar.

Zarobione pieniądze wydaje się na ulepszenie lokalu. Klimatyzacja wydłuża chęć postania w kolejce, lepszy automat z kawą przyspiesza ruchy sprzedawcy. Można również dokupić maszynę grającą, aby uprzyjemnić czas oczekiwania na hamburgera. Dorzućmy do tego lepszy podgrzewacz kanapek i mamy komplet. Każde z tych czterech urządzeń można trzykrotnie usprawniać. Dodatkowo pieniądze wydajemy również na sosy, pięć standardowych plus jeden specjalny.

412087457992344486

Tylko kanapki z sosami przynoszą zyski. Odpowiednia ilość wpływa na smak hamburgera. Jeśli klientowi spodoba się mieszanka, chętnie dopłaci więcej. Wiedzę na temat odpowiednich proporcji czerpiemy z książki kucharskiej. Do opanowania jest liczba ponad 80 kanapek. Naprawdę trudno jest zapamiętać wszystkie składniki, ale może Wam się uda?

Producent gry firma G5 Entertainment oferuje Stand O’Food na wielu różnych platformach. Jeżeli tylko macie ochotę, aplikację można pobrać za darmo z App Store (iPad, iPhone), Google Play, Mac App Store lub Amazon App Store. Promocja potrwa do 5 października, warto więc zaopatrzyć się w darmowy egzemplarz tej zręcznościowej gierki.

Stand O'Food for the iPhone

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)