Star Command oczaruje Cię retrografiką

Strona głównaStar Command oczaruje Cię retrografiką
17.10.2012 21:33
Star Command oczaruje Cię retrografiką
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Studio developerskie Warballoon opublikowało ponad 13-minutowy filmik ukazujący rozgrywkę w Star Command. Tytuł ten oczaruje fanów gier mobilnych niesamowitą oprawą graficzną.

Studio developerskie Warballoon opublikowało ponad 13-minutowy filmik ukazujący rozgrywkę w Star Command. Tytuł ten oczaruje fanów gier mobilnych niesamowitą oprawą graficzną.

[solr id="komorkomania-pl-132379" _url="http://komorkomania.pl/5248,shadowgun-deadzone-na-razie-tylko-dla-uzytkownikow-tegry-3" _mphoto="shadowgun-deadzone-logo--227822c.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2834[/block]

Tym razem nie chodzi jednak o pełne 3D stworzone za pomocą silnika Unity lub Unreal Engine. Star Command zaskoczy bowiem klasycznym Pixel artem, który lata swojej świetności (gier w Javie) ma już dawno za sobą. Nostalgiczne podejście do tematu wraz z komentarzem producenta gry znajdziecie w poniższym materiale wideo.

Star Command Playthrough

W Star Command gracz wcieli się w postać kapitana statku kosmicznego. Rozgrywka rozpoczyna się od zatrudnienia załogi oraz podziału obowiązków. Mechanika gry oraz oprawa graficzna nawiązują do Tiny Tower. Po zaokrętowaniu załogi statek wyruszy w podróż, aby wykonywać różnego rodzaju misje.

[solr id="komorkomania-pl-132578" _url="http://komorkomania.pl/5237,crazy-taxi-juz-wkrotce-na-androida-wideo" _mphoto="crazy-taxi-132578-270x15-9bbccf7.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2835[/block]

Co ciekawe, Star Command nie jest inicjatywą prywatną. Gra została ufundowana przez graczy, którzy za pośrednictwem serwisu KickStarter uzbierali blisko 37 tysięcy dolarów na produkcję tego tytułu. Nietuzinkowy space combat pojawi się na takich platformach jak Android, iOS, Mac oraz PC. Jak się Wam podoba?

Źródło: AndroidCentral

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)