Star Wars: Imperial Academy ? wstąp do akademii Lorda Vadera [wideo]

Star Wars: Imperial Academy
Star Wars: Imperial Academy
Zbyszek Kowal

06.12.2010 19:57, aktual.: 06.12.2010 20:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli oglądając Gwiezdne wojny, zawsze trzymałeś kciuki za siły Imperium, to Star Wars: Imperial Academy jest grą idealną dla Ciebie. Za zupełną darmochę możesz zostać elitarnym szturmowcem w służbie Lorda Vadera!

Miłośnicy FPS-ów z pewnością docenią fakt, że jest to pierwszy darmowy tego typu produkt osadzony w uniwersum Gwiezdnych wojen. Gracz wciela się w szturmowca Imperium, który poprzez eliminację innych graczy na arenie zbiera doświadczenie oraz kredyty.

W dziele ngmoco im więcej mamy kredytów na koncie, tym lepsze uzbrojenie i pancerz możemy zakupić. Oczywiście - jak przystało na grę typu freemium - dodatkowe kredyty można doładować za drobną opłatą.

Na arenie może biegać do czterech przeciwników. Plansze nie są zbyt duże, więc akcja jest dość dynamiczna. Aplikacja sama dobiera nam przeciwników. Naturalnie przed wieloosobową potyczką można potrenować z botami.

Jak już wspomniałem wcześniej, gra jest darmowa i po pobraniu 191 MB z App Store możecie niemal natychmiast dołączyć do sił Imperium. Spróbujcie sami, jak smakuje służba u Lorda Vadera.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)