Steve Jobs [1955-2011]

Steve Jobs [1955-2011]
06.10.2011 06:09
Steve Jobs [1955-2011]
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

„Z każdą śmiercią człowieka ginie cały nieznany świat”. Wydaje się, że słowa Antoine'a de Saint-Exupéry'ego idealnie pasują do tej smutnej chwili. Odszedł ktoś wyjątkowy, a wraz z nim tysiące niezrealizowanych projektów i wizji, które mogły cieszyć następne pokolenia. Dziękujemy, Steve!

Jeżeli włączyliście już telewizor lub radio albo też zwyczajowo wpadliście na stronę Onetu, to pewnie już wiecie. Steve Jobs odszedł w wieku 56 lat. Nie jest to chwyt marketingowy, do prima aprilis daleko. Stało się najgorsze. Poniżej treść komunikatu, jaki można przeczytać na polskiej witrynie Apple'a.

Firma Apple straciła genialnego wizjonera i twórcę, cały świat - wspaniałego człowieka. Ci z nas, którzy mieli szczęście poznać Steve'a i pracować z nim, żegnają wyjątkowego przyjaciela i nauczyciela - był dla wszystkich źródłem nieustającej inspiracji. Steve zostawia po sobie firmę, której nie mógł stworzyć nikt inny. Jego duch zawsze będzie fundamentem Apple'a.

Jeśli chcesz podzielić się refleksją, wspomnieniami lub złożyć kondolencje, pisz na rememberingsteve@apple.com

Nasze komentarze również są do Waszej dyspozycji. Potraktujcie ten wpis jako księgę kondolencyjną. Z uwagi na to smutne wydarzenie proszę o zachowanie powagi w komentarzu. To nie jest dobry moment na głupoty.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)