Steve Jobs i Eric Schmidt z Google na kawie? To jednak możliwe

Steve Jobs i Eric Schmidt z Google na kawie? To jednak możliwe

Steve Jobs i Eric Schmidt z Google na kawie? To jednak możliwe
Krzysztof Basel
26.03.2010 22:29, aktualizacja: 26.03.2010 23:29

Steve Jobs z Apple i Eric Schmidt z Google na kawie? Animozje między tymi korporacjami idą swoją drogą, a biznesmani muszą pogadać czasem o interesach.

Steve'a wszyscy dobrze znacie. Eric'a Schmidta pewnie też, ale dla pewności przypomnę, że to prezes Komitetu Wykonawczego i dyrektor generalny firmy Google, były członek zarządu Apple Inc. Obie korporacje za sobą nie przepadają i są obecnie głównymi rywalami. Są jednak momenty, kiedy szefowie obu firm muszą się spotkać i konkretnie pogadać.

Informator bloga Gizmodo przyłapał obu biznesmanów pijących kawę i rozmawiających w centrum handlowym w Dolinie Krzemowej. Jobs i Schmidt szybko zmienili miejsce nieoficjalnego spotkania, kiedy wokół nich zaczął się zbierać tłum gapiów. Przyznacie, że to niecodzienny widok. Ciekawe, jaki był temat ich rozmowy. Seth Weintraub z 9to5mac słusznie zauważył, że na pewno nie była to moda ;)

Zawsze zastanawiałem się, ile w tych wszystkich konfliktach nagłaśnianych przez media jest ustawianych plotek, a ile rzeczywistych faktów. Czy między Apple a Google rzeczywiście jest tak napięta sytuacja? A może starzy znajomi mają ze sobą dobre układy, a konflikt podniecają media czy też agencje PR?

Więcej zdjęć znajdziecie na Gizmodo.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)