Steve Jobs na urlopie zdrowotnym!

Steve Jobs na urlopie zdrowotnym!

Steve Jobs
Steve Jobs
Zbyszek Kowal
17.01.2011 18:22, aktualizacja: 17.01.2011 19:22

Amerykanie zwykli określać tego typu informację jako „breaking news”, czyli najważniejszą wiadomość dnia. Cała blogosfera huczy od plotek. Steve Jobs wylądował na L4.

Apple opublikował treść listu, który Steve Jobs wystosował do swoich pracowników. Poniżej zamieszczamy jego oryginalną wersję.

At my request, the board of directors has granted me a medical leave of absence so I can focus on my health. I will continue as CEO and be involved in major strategic decisions for the company.

I have asked Tim Cook to be responsible for all of Apple’s day to day operations. I have great confidence that Tim and the rest of the executive management team will do a terrific job executing the exciting plans we have in place for 2011.

I love Apple so much and hope to be back as soon as I can. In the meantime, my family and I would deeply appreciate respect for our privacy.

Steve informuje załogę o problemach zdrowotnych i przyznanym mu przez zarząd urlopie. Jobs nadal pozostaje sternikiem firmy i zamierza brać czynny udział w podejmowaniu kluczowych decyzji, ale jego dzienne obowiązki przejmuje Tim Cook.

Nie wiadomo, czy absencja Jobsa ma jakikolwiek związek z przeprowadzonym w 2009 roku przeszczepem. Wygląda jednak na to, że sprawa jest dość poważna. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!

Źródło: 9to5mac

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)