'Sticky Notes' w Blackberry

'Sticky Notes' w Blackberry

'Sticky Notes' w Blackberry
Jan Lenartowski
29.09.2009 20:00, aktualizacja: 29.09.2009 22:00

Nie wiem jak Wy, ale ja nie zawsze pamiętam o wszystkich rzeczach do zrobienia, dlatego pomagam sobie tak zwanymi "żółtymi karteczkami". Dookoła monitora (a jego przekątna ma 24 cale) oraz w portfelu mam cały czas poprzypinane małe kolorowe karteczki przypominające o najróżniejszych sprawach. Wbrew przypuszczeniom nie napiszę o kolejnej aplikacji przypominającej nam o wykonaniu telefonu czy badań lekarskich. Opiszę kolejny świetny temat dla Blackberry Storm.

Jak łatwo się domyślić, tytułowe żółte karteczki będą ikonami w telefonie. Na każdej z nich widnieje symbol aplikacji który wygląda jak narysowany przez kilkunastoletnie dziecko. I na tym polega cały urok tematu. Kompletnie nie pasuje do biznesowego telefonu jakim jest Blackberry. Inne są również wskaźniki zużycia baterii oraz jakości zasięgu. Jeszcze jedną zaletą może być fakt, że telefon z zainstalowanym tematem "Sticky Notes" od ToneConcept działa ponoć wyjątkowo sprawnie, bez żadnych zacięć charakterystycznych dla kolorowych i "pamięciożernych" tematów.

Ta zła wiadomość natomiast, to cena. Temat kosztuje 4.99 dolara co jest sporą kwotą jak na aplikację której jedynym zadaniem jest ładnie wyglądać. Do pobrania tutaj.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)