Stracił pracę przez błąd w aplikacji. Budzik Google w ogniu krytyki

Stracił pracę przez błąd w aplikacji. Budzik Google w ogniu krytyki

Stracił pracę przez błąd w aplikacji. Budzik Google w ogniu krytyki
Miron Nurski
03.09.2021 16:11, aktualizacja: 03.09.2021 18:11

Pod aplikacją Zegar Google posypały się negatywne oceny. Przyczyna problemów nie jest znana.

Serwis Android Authority zauważył, że średnia ocen aplikacji Zegar Google w ostatnich dniach drastycznie spadła. Wszystko przez napływające oceny 1-gwiazdkowe.

Zegar Google: użytkownicy skarżą się na problemy z budzikiem

Rzut oka na komentarze wskazuje na to, że Zegar Google zaczął mieć problemy z uruchamianiem ustawionych wcześniej alarmów. Dotyczy to tylko części użytkowników (sam nie byłem w stanie odtworzyć tego problemu), ale wygląda na to, że jest ich sporo.

Sprawa jest dość poważna, bo przecież od porannej pobudki uzależniona może być czyjaś edukacja lub kariera zawodowa. Jeden z użytkowników w USA twierdzi, że jest nauczycielem, który stracił pracę, bo w ostatnich dniach dwukrotnie spóźnił się na zajęcia.

Negatywnych ocen nie brakuje także w Polsce.

Obraz

Problem zdaje się dotyczyć przede wszystkim urządzeń Google'a, OnePlusa, OPPO i - potencjalnie - Motoroli, na których Zegar Google zainstalowany jest domyślnie. Samsung, Xiaomi czy Huawei rozwijają autorskie apki od alarmów.

Dopóki Google nie ogłosi, że załatał wspomniany błąd, polecamy korzystać z zamienników takich jak wysoko oceniany program Alarmy.

Zobacz również:

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)