Stride - efektowne odblokowywanie iPhone'ów

Stride - efektowne odblokowywanie iPhone'ów

Stride - efektowne odblokowywanie iPhone'ów
Krystian Bezdzietny
11.04.2012 10:59, aktualizacja: 11.04.2012 12:59

Domyślnym sposobem odblokowywania urządzeń z Apple iOS jest stosowanie charakterystycznego 4-cyfrowego kodu albo - od niedawna - alfanumerycznej kombinacji klawiszy. Właściciele iPhone'ów, w przeciwieństwie do użytkowników Androida, nie mają możliwości korzystania z wzorów czy innych graficznych zabiegów. Nie zmienia to jednak faktu, że aplikacje umożliwiające taki zabieg na iOS-ie pojawiają się w Cydii. Przykładem jednej z nich jest Stride.

Instalując tę pozycję na iPhonie lub iPodzie touch, użytkownik będzie miał możliwość odblokowywania swojego urządzenia poprzez stosowanie bardzo fajnej kombinacji graficznej. Pomijając już kwestie bezpieczeństwa, z którymi Stride radzi sobie bezbłędnie, program jest bardzo efektownym narzędziem i dla fanów estetycznych interfejsów będzie wspaniałą rzeczą. Odblokowywanie iUrządzenia przy użyciu programu Stride wygląda następująco:

Stride Promo

W ustawieniach można bez problemu zmienić kombinację odblokowującą urządzenie - może być ona dowolna. A jeżeli ktoś uzna, że taka forma jest średnio bezpieczna - co byłoby nieprawdą - to zawsze może posiłkować się natywnym systemem odblokowywania, czyli wspomnianym wyżej 4-cyfrowym kodem.

Aplikację Stride można pobrać z Cydia Store za trzy dolary. Niestety Stride nie współpracuje z iPadem.

Źródło: redmondpie

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)