Stylowy zestaw słuchawek Creative HS‑660i2

Stylowy zestaw słuchawek Creative HS-660i2
Zbyszek Kowal

02.08.2012 06:07, aktual.: 02.08.2012 08:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma PowerSales wprowadza na rynek kolejną nowość wśród słuchawek dousznych. HS-660i2 to stylowe słuchawki przenośne do prowadzenia rozmów telefonicznych i słuchania muzyki, odtwarzające głębokie basy.

Najnowsze słuchawki są stworzone z myślą o urządzeniach iPod, iPhone i iPad, zaprojektowano je zgodnie z najwyższymi standardami wydajności. Umożliwiają optymalne odtwarzanie muzyki i prowadzenie rozmów przez cyfrowe urządzenia firmy Apple.

Prowadź rozmowy o krystalicznej jakości dźwięku, używając stylowych słuchawek dousznych Creative HS-660i2 z regulacją głośności na przewodzie oraz wbudowanym mikrofonem do rozmów głosowych.

Teraz możesz cieszyć się niezwykle płynnym odtwarzaniem dźwięku, zapewnianym przez unikatowe komory akustyczne z kanałem ukośnym i najwyższej klasy przetworniki neodymowe, które gwarantują ciekawe brzmienie i głębokie basy z urządzeń iPod, iPhone i iPad.

Słuchawki blokują niechciane hałasy, dzięki czemu możliwe jest wyraźne odtwarzanie muzyki przy niższym poziomie głośności. Zestaw wyposażony jest w miękkie wkładki douszne w kilku rozmiarach, umożliwiające dopasowanie słuchawek HS-660i2 do uszu. Cena dla klienta końcowego wynosić będzie 129 zł.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)