Super Monkey Ball 2 za darmo!

Super Monkey Ball 2 za darmo!

Super Monkey Ball 2 za darmo!
Zbyszek Kowal
24.10.2011 08:30, aktualizacja: 24.10.2011 10:30

Wspaniała wiadomość dla wszystkich użytkowników iPhone’a. Super Monkey Ball 2 jest do pobrania za darmo. Gra wprawdzie była kilkakrotnie przeceniana, ale nigdy, powtarzam - nigdy nie była dostępna za darmo! Śpieszcie się, promocja potrwa tylko jeden dzień!

SEGA znana jest z tego, że bardzo często przecenia swoje produkty w App Store. W szczególności grudzień jest bardzo intensywny, wiele gier jest wtedy do pobrania za jednego dolara. Dzisiaj jednak zostaliśmy zaskoczeni informacją o podarowaniu Super Monkey Ball 2 tysiącom fanów na całym świecie!

Super Monkey Ball to jedna z pierwszych gier na iPhone’a, która w tak idealny sposób wykorzystywała akcelerometr tego urządzenia. Gracz steruje jedną z kilku postaci mających za zadanie zbieranie rozsypanych po planszy bananów. Nie jest to jednak takie proste, trzeba liczyć się z dziurami, skakaniem po platformach oraz przeciwnikami czyhającymi na błąd. Nie muszę chyba dodawać, że część druga jest jeszcze lepsza od jedynki?

Promocja potrwa tylko jeden dzień. Zorganizowano ją wspólnie z producentem aplikacji AppAllStar, która pomaga śledzić obniżki w sklepie Apple’a. Nie czekajcie zatem dłużej, tylko szybciutko odwiedźcie App Store i pobierzcie grę na swoje iPhone'y!

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)