Świąteczne doładowania w Orange

Świąteczne doładowania w Orange

orange-logo
orange-logo
Katarzyna Pura
16.11.2009 17:00, aktualizacja: 16.11.2009 18:00

Wszyscy wiemy,  że z roku na rok atmosfera świąt Bożego Narodzenia daje nam się we znaki już miesiąc wcześniej niż powinna. Z punktu widzenia komórkomaniaków jest to dość dobra sytuacja, bo świąteczne oferty u operatorów również pojawiają się coraz wcześniej. Dziś zaczęła się druga połowa listopada, a już na rynku zagościła świąteczna promocja doładowań w Orange.

"Zacznę od najwyższych nominałów 100 i 200 zł, które będą dawać w prezencie dodatkowe 120 i 260 minut na rozmowy do absolutnie wszystkich sieci stacjonarnych i mobilnych, czyli także Play i Cyfrowego Polsatu. Nie przypominam sobie, aby wcześniej jakiś operator z W3 i MVNO zaoferował taką promocję. Doładowania za 25, 40 (nowy nominał, o którym pisałem) i 50 zł dadzą odpowiednio ekstra 30, 60 i 90 minut na połączenia do Orange. Z kolei 5 i 10 równa się dodatkowe 50 SMS/MMS oraz 100 SMS/MMS do wykorzystania także w Orange." - tłumaczy [na swoim blogu](http://blog.tp.pl/wojciechjabczynski/entry/%C5%9Bwi%C4%85teczne_do%C5%82adowania) rzecznik TP - Wojciech Jabczyński.

Promocyjne SMS-y i MMS-y ważne są piętnaście dni, natomiast rozmowy - miesiąc. Rzecznik potwierdził także, że środki schodzą w pierwszej kolejności z konta promocyjnego.

Aby otrzymać dodatkowe świąteczne bonusy trzeba najpierw wysłać SMS o treści PREZENT pod bezpłatny numer 8018. Dopiero po wykonaniu tej czynności można doładować konto, po czym zostaje tylko czekać na otrzymanie bonusu.

Promocja świątecznych doładowań w Orange trwać będzie od dziś (16.11.) do czwartego stycznia przyszłego roku.

I co Wy na to? Uważacie, że jest to dobra promocja?

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)