Świąteczne nowości Logitecha dla urządzeń Apple

Strona głównaŚwiąteczne nowości Logitecha dla urządzeń Apple
15.12.2012 09:00
Świąteczne nowości Logitecha dla urządzeń Apple
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Święta coraz bliżej, czas pomyśleć o prezentach dla najbliższych. Firma Logitech podpowiada co kupić miłośnikom produktów z logo nadgryzionego jabłka, rozszerzając linię akcesoriów dedykowanych urządzeniom Apple o dwa nowe produkty: Logitech Bluetooth Easy-Switch Keyboard kompatybilny z komputerami Mac, iPadami i iPhonami oraz dedykowany Macom Logitech Rechargeable Trackpad.

Nowości Logitech wprowadzą użytkowników sprzętów Apple w nowy wymiar nawigacji. Logitech Bluetooth Easy-Switch Keyboard wyposażona jest w technologię Easy-Switch Logitech, podobną do tej zastosowanej w popularnej klawiaturze Logitech Bluetooth Illuminated Keyboard K810, która zapewnia możliwość łatwego przełączania się między urządzeniami.

Rozwiązanie to sprawia, że szybko przejdziemy od pisania e-maila na swoim Macu, przez robienie notatek na iPadzie, do odpisywania na wiadomość SMS w iPhonie. Wszystko to, poprzez jedno naciśnięcie klawisza klawiatury. Co więcej, Logitech Rechargeable Trackpad, dzięki gładkiej i szklanej powierzchni dotykowej, pozwala w pełni wykorzystać możliwości technologii multi-touch.

Logitech Bluetooth Easy-Switch Keyboard

412047482802209702

Atrakcyjny wygląd to miły dodatek. Zadaniem klawiatury jest maksymalizacja funkcjonalności urządzeń Apple. Zintegrowane podświetlenie, umożliwia wygodną i szybką pracę także w nocy. Dzięki wbudowanym czujnikom dotyku, klawiatura podświetla się automatycznie, gdy tylko dotkniemy dowolnego klawisza. Poziom jasności dostosowuje się do ilości światła w pomieszczeniu.

Logitech Rechargeable Trackpad

Logitech Rechargeable Trackpad wyposażony został w technologię multi-touch. Dzięki gładkiej, szklanej powierzchni, trackpad daje poczucie użytkowania ekranu dotykowego. Ponieważ strefa dotykowa urządzenia jest znacznie większa niż zazwyczaj, pozwala to na pełne wykorzystanie wszystkich możliwości, jakie daje Mac OS w połączeniu z funkcją multi-touch. Dodatkowo, trackpad wyposażony został w niezwykle czułe sensory dotykowe odporne na uszkodzenia i zadrapania.

412047482802471846

Nowy trackpad od Logitech posiada bardzo wydajny akumulator ładowany kablem USB. Naładowany do pełna, może pracować nawet miesiąc. Urządzenie wyposażone jest w przycisk On/Off, dzięki któremu możemy ograniczyć zużycie energii. Co więcej, łączność Bluetooth sprawia, że trackpad działa w odległości nawet 75 metrów od urządzania.

[solr id="komorkomania-pl-138324" _url="http://komorkomania.pl/4906,ferrari-by-logic3-s100i-najszybsze-sluchawki-w-miescie-test" _mphoto="dsc06788-224x168-ec274fec95eda2c.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]3186[/block]

Logitech Bluetooth Easy-Switch Keyboard i Logitech Rechargeable Trackpad będą dostępne w Europie już w styczniu 2013 roku. Sugerowana przez producenta cena premierowych produktów to odpowiednio: 439,99 PLN i 309,99 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)