Świąteczne oferty w Play, a w Orange szalone ceny smartfonów HTC

Strona głównaŚwiąteczne oferty w Play, a w Orange szalone ceny smartfonów HTC
09.11.2012 15:00
Szalone dni z HTC (fot. Orange)
Szalone dni z HTC (fot. Orange)
Tomasz Nowak
Tomasz Nowak

Co prawda jest dopiero listopad, jednak Play przygotował już świąteczne promocje. W Orange za kolei trwają szalone dni HTC. Czy oferty są warte zainteresowania?

Trzeci telefon w promocji to HTC Explorer, który kosztuje 3 zł w taryfie Smart Plan Halo 29,90. Do niego również jest dołączona karta podarunkowa, tylko o wartości 100 zł. Wszystkie oferty dotyczą zobowiązań na 24 miesiące, a ich szczegóły możecie sprawdzić na stronie Orange. Oferta jest ważna do 13 listopada, więc jeśli ktoś jest zainteresowany, powinien się spieszyć.

Świąteczne oferty Play

Play przygotował świąteczną promocję, która dotyczy zarówno klientów indywidualnych, jak i firm. W świątecznej Formule 4.0 S dla Firm znalazły się trzy smartfony - Samsung Galaxy S III, LG Swift 4X HD, oraz HTC Desire X. Szczegóły oferty wraz z cennikiem można zobaczyć w tabeli poniżej.

Formuła 4.0 S dla Firm (fot. Play)
Formuła 4.0 S dla Firm (fot. Play)

Klienci indywidualni mają do wyboru kilka zestawów świątecznych. Wśród oferowanych telefonów znalazły się: Nokia Asha 311, LG Swift L7, Samsung Galaxy S Advance i Nokia Lumia 800. Ceny smartfonów różnią się w zależności od wybranego zestawu. Szczegóły są dostępne w tabelkach poniżej.

Świąteczne zestawy (fot. Play)
Świąteczne zestawy (fot. Play)
Świąteczne zestawy z Internetem (fot. Play)
Świąteczne zestawy z Internetem (fot. Play)

Poniżej jeszcze dwa spoty reklamowe, które będą puszczane w telewizji:

LG Swift L7 za 0 zł w Świątecznej FORMULE Play

Nokia Asha 311 i Nokia Lumia 800 za 0 zł w Świątecznej FORMULE Play

Promocje Orange i Play dla klientów indywidualnych może nie są zabójczo dobre, a oferowane smartfony to urządzenia z niższej lub średniej półki cenowej, ale z pewnością umożliwią wielu klientom wybór upatrzonego telefonu znacznie taniej. Osobiście ciekawi mnie jakie oferty świąteczne przygotują nasi operatorzy w okolicach grudnia.

Źródło: Blog PlayBlog OrangeBlog PlayBlog Play

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)