iA Writer - świetny edytor tekstu z ekosystemu Apple trafia na Androida

iA Writer - świetny edytor tekstu z ekosystemu Apple trafia na Androida

iA Writer dla Androida
iA Writer dla Androida
Kamil Zawiślak
26.02.2015 09:05, aktualizacja: 26.02.2015 15:52

Osoby, które profesjonalnie piszą na komputerach Mac, iPadach czy iPhone'ach znają zapewne edytor iA Writer. Dla właścicieli urządzeń z Androidem mam świetną wiadomość - iA Writer wczoraj trafił w końcu do Google Play.

  • Slider item
[1/1]

Sceptycy twierdzą, że dobry tekst można napisać nawet w notatniku. To prawda, ale jeśli tworzenie tekstu można sobie ułatwić, to dlaczego tego nie robić? iA Writer wykorzystuje pływający przycisk charakterystyczny dla Material Design oraz oferuje synchronizację z chmurą Dropbox i iCloud.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]
  • Slider item
[1/1]

To, za co najbardziej cenię aplikację iA Writer to Focus Mode. W gruncie rzeczy banalna rzecz, ale jeszcze bardziej pozwala skupić się na pisanym tekście. Focus Mode polega na tym, że na czarno jest podświetlone tylko to zdanie, które aktualnie tworzymy/edytujemy. Reszta natomiast jest jaśniejsza.

iA Writer na Androida został wyceniony na 23,73 zł. Po kilku godzinach spędzonych z edytorem mogę go szczerze polecić wszystkim, którzy zazdrościli dotychczas użytkownikom ekosystemu Apple. Nie żałuję wydanych na niego pieniędzy.

Źródło: Android Central

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)