SwiftKey Premium na Androida za darmo! Zapłaciłeś wcześniej? Nie będziesz pokrzywdzony

SwiftKey Premium na Androida za darmo! Zapłaciłeś wcześniej? Nie będziesz pokrzywdzony

SwiftKey Premium na Androida za darmo! Zapłaciłeś wcześniej? Nie będziesz pokrzywdzony
Miron Nurski
11.06.2014 12:42, aktualizacja: 11.06.2014 16:36

Twórcy jednej z najpopularniejszych klawiatur na Androida przygotowali fajną niespodziankę zarówno dla nowych, jak i obecnych użytkowników.

SwiftKey to konkurująca ze Swype'em inteligentna klawiatura, która dzięki zaawansowanej autokorekcie, systemowi przewidywania słów i możliwości wprowadzania tekstu bez odrywania palca od ekranu pozwala pisać szybciej i wygodniej.

Do tej pory chyba największą wadą tej aplikacji był jej archaiczny wygląd. Co prawda w ustawieniach można było znaleźć kilka motywów graficznych, ale nie znam nikogo, kto twierdziłby, że którykolwiek z nich wygląda ładnie. Z perspektywy czasu widzę, że było to najpewniej celowe działanie twórców, gdyż teraz SwiftKey dostępny jest za darmo, a twórcy zamierzają zarabiać właśnie na motywach graficznych.

Sklep z motywami SwiftKey
Sklep z motywami SwiftKey

Moim zdaniem to bardzo korzystny dla użytkowników układ. Do tej pory klawiatura była wyceniona na ok. 12 zł, podczas gdy pojedynczy motyw - którego przecież wcale nie musimy kupować - kosztuje 4 zł. Paczka składająca się z 5 motywów to wydatek rzędu 10 zł, więc nawet kupując kilka motywów, zapłacimy mniej niż za samą klawiaturę w starym modelu biznesowym.

A co z osobami, które zakupiły tę klawiaturę wcześniej? Dostaną informację, że w podzięce za lojalność otrzymują paczkę 10 motywów o wartości 15 zł. Użytkownicy, którzy zakupu dokonali kilka dni temu, nie powinni być zatem pokrzywdzeni.

Na motywach lista nowości się nie kończy. Teraz klawiatura obsługuje emotikony emoji, została uzbrojona w udoskonalony silnik podpowiedzi oraz pozwala na dodanie dodatkowego rzędu z cyframi.

SwiftKey Keyboard - bring your words to life

Cóż, jedna z najlepszych klawiatur jest jeszcze lepsza i w dodatku można ją pobrać bezpłatnie. Mnie do pełni szczęścia brakuje jeszcze obsługi gestów, pozwalającej na wygodne zaznaczanie, kopiowanie i wklejanie tekstu. Korzystam z niej na Swypie.

Klawiaturę SwiftKey znajdziecie oczywiście w Google Play.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)