SwiftKey Premium na Androida za darmo! Zapłaciłeś wcześniej? Nie będziesz pokrzywdzony

SwiftKey Premium na Androida za darmo! Zapłaciłeś wcześniej? Nie będziesz pokrzywdzony
11.06.2014 12:42
SwiftKey Premium na Androida za darmo! Zapłaciłeś wcześniej? Nie będziesz pokrzywdzony

Twórcy jednej z najpopularniejszych klawiatur na Androida przygotowali fajną niespodziankę zarówno dla nowych, jak i obecnych użytkowników.

SwiftKey to konkurująca ze Swype'em inteligentna klawiatura, która dzięki zaawansowanej autokorekcie, systemowi przewidywania słów i możliwości wprowadzania tekstu bez odrywania palca od ekranu pozwala pisać szybciej i wygodniej.

Do tej pory chyba największą wadą tej aplikacji był jej archaiczny wygląd. Co prawda w ustawieniach można było znaleźć kilka motywów graficznych, ale nie znam nikogo, kto twierdziłby, że którykolwiek z nich wygląda ładnie. Z perspektywy czasu widzę, że było to najpewniej celowe działanie twórców, gdyż teraz SwiftKey dostępny jest za darmo, a twórcy zamierzają zarabiać właśnie na motywach graficznych.

Sklep z motywami SwiftKey
Sklep z motywami SwiftKey

Moim zdaniem to bardzo korzystny dla użytkowników układ. Do tej pory klawiatura była wyceniona na ok. 12 zł, podczas gdy pojedynczy motyw - którego przecież wcale nie musimy kupować - kosztuje 4 zł. Paczka składająca się z 5 motywów to wydatek rzędu 10 zł, więc nawet kupując kilka motywów, zapłacimy mniej niż za samą klawiaturę w starym modelu biznesowym.

A co z osobami, które zakupiły tę klawiaturę wcześniej? Dostaną informację, że w podzięce za lojalność otrzymują paczkę 10 motywów o wartości 15 zł. Użytkownicy, którzy zakupu dokonali kilka dni temu, nie powinni być zatem pokrzywdzeni.

Na motywach lista nowości się nie kończy. Teraz klawiatura obsługuje emotikony emoji, została uzbrojona w udoskonalony silnik podpowiedzi oraz pozwala na dodanie dodatkowego rzędu z cyframi.

SwiftKey Keyboard - bring your words to life

Cóż, jedna z najlepszych klawiatur jest jeszcze lepsza i w dodatku można ją pobrać bezpłatnie. Mnie do pełni szczęścia brakuje jeszcze obsługi gestów, pozwalającej na wygodne zaznaczanie, kopiowanie i wklejanie tekstu. Korzystam z niej na Swypie.

Klawiaturę SwiftKey znajdziecie oczywiście w Google Play.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)