Swype beta dla wszystkich posiadaczy Androidów

Swype beta dla wszystkich posiadaczy Androidów

Swype beta dla wszystkich posiadaczy Androidów
Paweł Żmuda
09.03.2010 15:00, aktualizacja: 09.03.2010 16:00

Developerzy dostępnej początkowo tylko dla abonentów amerykańskiego oddziału sieci T-Mobile aplikacji Swype przedstawili właśnie beta wersję dla wszystkich tych, których Androidy nie zostały firmowo wyposażone w aplikację pozwalającą na łatwiejsze użytkowanie ekranowej klawiatury QWERTY.

Upubliczniona właśnie beta działa w dwóch wersjach językowych: angielskiej i hiszpańskiej, jednak developerzy zapewniają, że już wkrótce pojawią się wersje przeznaczone dla następnych krajów.

Produkt nie jest tak zaawansowany jak wersja przeznaczona dla klientów T-Mobile. Sytuacja ta wynika z tego, że do pełnego działania Swype wymagana jest integracja z niektórymi funkcjami oprogramowania (OEM) instalowanego przez sieci komórkowe.

Z bety mogą skorzystać posiadacze telefonów pracujących w rozdzielczościach HVGA oraz WVGA. Swype dostępny jest do pobrania za darmo ze strony beta.swype.com, jednak ze względu na duże zainteresowanie użytkowników liczba pobrań została ograniczona przez developerów.

Obecnie (09.03 godz 16:00) możliwość ściągnięcia została wstrzymana, jednak już wkrótce Swype powinien być dostępny na nowo.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)