Szef LG o iPhonie SE: "te same stare technologie i funkcje"

Juno Cho
Juno Cho
Źródło zdjęć: © LG
Mateusz Żołyniak

25.03.2016 14:39, aktual.: 25.03.2016 15:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Odbywająca się ostatnio w Seulu konferencja LG, którą poświęcono nowemu flagowcowi oraz programowi G5 and Friends, okazała się świetną okazją do wypytania jednego z szefów azjatyckiej firmy o jego opinię na temat... nowego smartfona Apple'a.

iPhone SE nie przekonał szefa LG

Serwisy The Korea Herald i The Korea Times przytaczają ciekawą wypowiedź Juno Cho, który jest szefem oddziału mobilnego LG Electronics. Padła ona na zorganizowanym w Seulu przez LG spotkaniu, które poświęcono startowi programu G5 with Friends, zakładającemu przygotowanie dedykowanych modułów i akcesoriów dla nowego flagowca.

Część z zebranych dziennikarzy ze wszelką cenę chciała poznać opinię Juno Cho o iPhonie SE. Szef LG początkowo unikał odpowiedzi, ale przyciśnięty wskazał, że "wprowadzanie produktów z tymi samymi starymi technologiami i funkcjami nie jest drogą, którą obrało LG". Stwierdził on jednocześnie, że LG stawia na innowacyjne rozwiązania, które mają dostarczyć użytkownikom rozrywki.

Cho Juno:

LG Electronics nie przykłada obecnie wielkiej uwagi do rankingów, skupiając się zamiast tego na tym, aby nowe urządzenia dostarczały użytkowników wielu możliwości dobrej zabawy.

LG nie jest pewne rozwiązań zastosowanych w G5?

LG rzeczywiście nie można odmówić tego, że tworzy obecnie najbardziej innowacyjne smartfony. Doskonałym potwierdzeniem tego jest G5 z wymiennymi modułami. Juno Cho wierzy, że firmie uda się nawiązać współpracę z kolejnymi partnerami, którzy będą przygotowywać wpinane akcesoria dla nowego flagowca. CEO LG nie wie jednak jeszcze, czy firma zdecyduje się na wprowadzenie kolejnych modeli jak G5.

LG G5
LG G5

Jasno wskazuje to, że południowokoreański gigant nie jest pewny, czy modułowe rozwiązanie z nowego flagowca przyjmie się na rynku mobilnym. Ewentualne wprowadzenie podobnych urządzeń będzie uzależnione od wyników sprzedaży G5.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)