Szybcy i Wściekli 5 - gra nadejdzie wraz z filmem [wideo]

Szybcy i Wściekli 5 - gra nadejdzie wraz z filmem [wideo]
Zbyszek Kowal

02.04.2011 10:00, aktual.: 02.04.2011 12:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kroi się nie lada gratka dla miłośników pięknych kobiet, wartkiej akcji oraz piekielnie szybkich kierowców w równie piekielnie odpicowanych brykach. Tak moi drodzy, nadchodzi piąta część ‘Szybkich i Wściekłych’. Zarówno film jak i gra na wasze smartfony pojawi się w tym samym czasie!

Wygląda na to, że piąta odsłona kasowego hitu ‘Szybcy i Wściekli’ będzie dużym wydarzeniem medialnym. Tym razem gwiazdy z poprzednich części Dom i Brian obrobią policyjny sejf, za co oczywiście będą ścigani przez nieugiętych stróżów prawa. Zerknijcie na poniższy trailer, aby lepiej poczuć klimat nadchodzącej premiery.

Jak się okazuje, premierze filmu towarzyszyć będzie również premiera gry Fast Five the Movie: Official Game w Android Market oraz App Store. Jak nie trudno się domyśleć, smartfonową odsłonę przygotuje Gameloft. Najprawdopodobniej w ruch poszedł silnik do Asphalt 6. Efekt połączenia marki filmowej oraz dobrego silnika dla wyścigów możecie ocenić poniżej.

Jak już wspomniałem wcześniej, oba wydarzenia będą zsynchronizowane w czasie. Kiedy dokładnie? W kalendarzu możecie zaznaczyć datę 28/29 kwietnia. I jak się Wam podoba takie zestawienie?

Źródło: PocketGamer

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)