Szybki dostęp do aplikacji w Windows Mobile

Szybki dostęp do aplikacji w Windows Mobile
01.09.2009 20:00
Szybki dostęp do aplikacji w Windows Mobile
Jan Lenartowski
Jan Lenartowski

Zaletą systemów operacyjnych na telefony komórkowe jest to, że na każdy z nich - Symbian, Windows Mobile, Android oraz iPhone OS - można znaleźć tysiące aplikacji a duża część jest darmowa. Nic więc dziwnego, że użytkownicy smartfonów mają zainstalowanych po kilkanaście lub kilkadziesiąt programów. Jak jednak szybko włączać każdą z nich?

Na ekranie głównym nie mieszczą się wszystkie w żadnym telefonie. Na szczęście, dla Windows Mobile powstał program ZLaunchy który pozwala w szybki i intuicyjny sposób odpalać aplikacje na komórce z Windows Mobile. Wykorzystywana w nim jet technologia T9 którą chyba wszyscy znają z pisania SMSów. I tak wpisując 4683 od razu wyskoczy nam Internet Explorer oraz Internet Sharing. Program wyszukuje wśród wszystkich aplikacji zainstalowanych na urządzeniu pomijając ikony co powoduje, że całość działa bardzo szybko.

Warto ten program przypisać do którego Soft Key-a. Wtedy wystarczy jeden przycisk i 2 może 3 kliknięcia w klawiaturę numeryczną, i już cieszymy się ulubioną grą lub przeglądarką.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)