Szybki prezent za doładowanie

Orange - 20% więcej za doładowania
Orange - 20% więcej za doładowania
Kira Czarczyńska

24.05.2011 11:00, aktual.: 24.05.2011 13:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sieć Orange przyzwyczaiła nas do tego, że co pewien czas klienci oferty na kartę mogą dostać bonusy za zasilenie konta. Tym razem nagroda wyniesie 20% wartości doładowania, pod warunkiem że zrobimy to w sieci sklepów Rossmann.

Promocja umożliwia wszystkim korzystającym z ofert na kartę oraz Mix w Orange uzyskanie dodatkowych środków do wykorzystania w ramach sieci i na stacjonarne. Podobnie jak w poprzednich tego rodzaju promocjach, aby zdobyć bonus, należy doładować konto.

Warunki są bardzo proste - trzeba tylko kolejno:

  • zakupić doładowanie o nominale 50 zł w sieci drogerii Rossmann,
  • doładować nim konto numeru użytkownika pre-paid.

To drugie wykonujemy poprzez wysłanie pod numer 8006 SMS-a, w treści którego należy wpisać niewykorzystany 14-cyfrowy kod z zakupionego doładowania (SMS pod numer 8006 jest darmowy).

Dzięki temu na koncie promocyjnym przybędzie dycha do wykorzystania na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange, połączenia na numery stacjonarne krajowych operatorów telefonii stacjonarnej oraz na transfer danych (Internet).

Termin ważności środków w ramach bonusu jest zgodny z terminem ważności doładowania. Zasilenia należy dokonać w czasie trwania promocji, czyli do 5 czerwca 2011r.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)