Szybki prezent za doładowanie

Szybki prezent za doładowanie

Orange - 20% więcej za doładowania
Orange - 20% więcej za doładowania
Kira Czarczyńska
24.05.2011 11:00, aktualizacja: 24.05.2011 13:00

Sieć Orange przyzwyczaiła nas do tego, że co pewien czas klienci oferty na kartę mogą dostać bonusy za zasilenie konta. Tym razem nagroda wyniesie 20% wartości doładowania, pod warunkiem że zrobimy to w sieci sklepów Rossmann.

Promocja umożliwia wszystkim korzystającym z ofert na kartę oraz Mix w Orange uzyskanie dodatkowych środków do wykorzystania w ramach sieci i na stacjonarne. Podobnie jak w poprzednich tego rodzaju promocjach, aby zdobyć bonus, należy doładować konto.

Warunki są bardzo proste - trzeba tylko kolejno:

  • zakupić doładowanie o nominale 50 zł w sieci drogerii Rossmann,
  • doładować nim konto numeru użytkownika pre-paid.

To drugie wykonujemy poprzez wysłanie pod numer 8006 SMS-a, w treści którego należy wpisać niewykorzystany 14-cyfrowy kod z zakupionego doładowania (SMS pod numer 8006 jest darmowy).

Dzięki temu na koncie promocyjnym przybędzie dycha do wykorzystania na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange, połączenia na numery stacjonarne krajowych operatorów telefonii stacjonarnej oraz na transfer danych (Internet).

Termin ważności środków w ramach bonusu jest zgodny z terminem ważności doładowania. Zasilenia należy dokonać w czasie trwania promocji, czyli do 5 czerwca 2011r.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)