Szybkie udostępnianie zdjęć z iPhone'a

fot. theiphoneblog.com
fot. theiphoneblog.com
Krystian Bezdzietny

25.08.2009 16:00, aktual.: 25.08.2009 18:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Korzystasz z serwisów hostingujących zdjęcia typu Flickr czy ImageShack? Masz w zwyczaju dzielić się poprzez te portale wykonanymi zdjęciami? Teraz dzięki PhotoShare Web udostępnianie zdjęć z iPhone'a stanie się łatwiejsze.

Korzystanie z PhotoShare Web jest niezwykle proste jak i przyjemne. Aby udostępnić wybrane zdjęcie, uruchamiamy aplikację i wskazujemy plik znajdujący się w naszej bibliotece obrazów. Po tej czynności, aplikacja zwróci nam link do udostępnionego wcześniej pliku. PhotoShare Web współpracuje m. in. z takimi serwisami jak: Flickr, TwitPic, ImageShack, RapidShare czy Glowfoto.

Już jakiś czas temu wspominałem o ImageShack dla iPhone'a, który również świetnie radził sobie z udostępnianiem zdjęć z iPhone'a na serwer. W tym wypadku, z PhotoShare Web mamy większe pole wyboru jeśli chodzi o serwisu hostingujące zdjęcia.

Jest jednak pewien haczyk, a mianowicie aplikacja nie jest niestety bezpłatna. PhotoShare Web możemy zakupić za 0.99? w Cydia Store. Ale czy to tak wiele, jeśli chodzi o tego typu aplikację?

fot.: theiphoneblog.comźródło: iSpazio

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)