Szybkie udostępnianie zdjęć z iPhone'a

Szybkie udostępnianie zdjęć z iPhone'a
25.08.2009 16:00
fot. theiphoneblog.com
fot. theiphoneblog.com
Krystian Bezdzietny
Krystian Bezdzietny

Korzystasz z serwisów hostingujących zdjęcia typu Flickr czy ImageShack? Masz w zwyczaju dzielić się poprzez te portale wykonanymi zdjęciami? Teraz dzięki PhotoShare Web udostępnianie zdjęć z iPhone'a stanie się łatwiejsze.

Korzystanie z PhotoShare Web jest niezwykle proste jak i przyjemne. Aby udostępnić wybrane zdjęcie, uruchamiamy aplikację i wskazujemy plik znajdujący się w naszej bibliotece obrazów. Po tej czynności, aplikacja zwróci nam link do udostępnionego wcześniej pliku. PhotoShare Web współpracuje m. in. z takimi serwisami jak: Flickr, TwitPic, ImageShack, RapidShare czy Glowfoto.

Już jakiś czas temu wspominałem o ImageShack dla iPhone'a, który również świetnie radził sobie z udostępnianiem zdjęć z iPhone'a na serwer. W tym wypadku, z PhotoShare Web mamy większe pole wyboru jeśli chodzi o serwisu hostingujące zdjęcia.

Jest jednak pewien haczyk, a mianowicie aplikacja nie jest niestety bezpłatna. PhotoShare Web możemy zakupić za 0.99? w Cydia Store. Ale czy to tak wiele, jeśli chodzi o tego typu aplikację?

fot.: theiphoneblog.comźródło: iSpazio

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)