T-Mobile 1 to nowa oferta z "internetem bez limitu". Gdzie jest haczyk?

Strona głównaT-Mobile 1 to nowa oferta z "internetem bez limitu". Gdzie jest haczyk?
03.07.2017 14:23
T-Mobile 1 to nowa oferta z "internetem bez limitu". Gdzie jest haczyk?
Łukasz Skałba
Łukasz Skałba

T-Mobile zapowiedział nową ofertę, którą operator reklamuje jako ofertę bez limitów. Oczywiście nie jest to do końca prawda, ale i tak prezentuje się całkiem nieźle.

4 lipca T-Mobile zaktualizuje swoją ofertę o zupełnie nową taryfę T-MOBILE 1. Operator reklamuje ją używając sloganów "bez limitu" i "bez kompromisów". Czy tak jest naprawdę?

Według różowego operatora, abonenci, którzy skorzystają z nowej taryfy, będą mieli dostęp do nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów bez limitu. Tyczy się to również roamingu w Unii Europejskiej.

Ciekawiej prezentują się jednak doniesienia o internecie mobilnym. T-Mobile twierdzi, że w tym przypadku również użytkownik nie będzie musiał się martwić jakimkolwiek limitem danych. Jeśli pomyśleliście, że internetowy strumyczek będzie płynął bez limitu, muszę was zmartwić. Owszem, będzie płynął w nieskończoność, ale zmniejszy się jego nurt. Po wykorzystaniu 10 GB zacznie on kapać z prędkością jedynie 1 Mb/s, czyli kilkadziesiąt razy wolniej niż normalnie.

Docelowa prędkość w tzw. "lejku" jest co prawda znacznie wyższa niż w wielu konkurencyjnych ofertach, ale 1 Mb/s i tak wystarczy jedynie do korzystania z mediów społecznościowych, pobierania maili czy przeglądania stron internetowych. O wygodnym oglądaniu filmików na YouTube czy seriali na Netfliksie możemy natomiast zapomnieć.

412171693424313254

Miesięczne zobowiązanie wynosi 50 zł. Chyba że zdecydujemy się na ofertę w duecie lub rodzinną. Wtedy stawki są niższe. Pojawiła się również możliwość skorzystania z taryfy z urządzeniem. Do wyboru jest kilka popularnych modeli. Kosztują one złotówkę, ale cena abonamentu wzrasta wtedy do 80 zł. Fajnym bonusem jest jednak roczny abonament Netflix.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)