T-Mobile daje możliwość rezygnacji z umowy w ciągu 30 dni bez zadawania pytań

T-Mobile daje możliwość rezygnacji z umowy w ciągu 30 dni bez zadawania pytań

T-Mobile daje możliwość rezygnacji z umowy w ciągu 30 dni bez zadawania pytań
Bolesław Breczko
11.02.2020 14:21, aktualizacja: 11.02.2020 15:21

W ramach kampanii „Bez nonsensów” T‑Mobile postanowił udostępnić przyszłym klientom możliwość rezygnacji z usług, jeśli ta nie spełnia ich oczekiwań.

Rezygnacja z umowy ma być możliwie jak najbardziej "bezbolesna", czyli ma wiązać się z nią minimum formalności. Oferta „Gwarancja najlepszej sieci albo zwrot pieniędzy” zapewnia klientom możliwość wypowiedzenia umowy w ciągu 30 dni od jej zawarcia, gwarantując jednocześnie pełny zwrot kosztów aktywacji, abonamentu i ceny telefonu w ofercie abonamentowej.

W ramach oferty „Gwarancja najlepszej sieci” klienci mogą zdecydować się na opcje bez telefonu w pakietach S, M i L, czyli za: 39 zł miesięcznie (5 GB danych), 49 zł miesięcznie (15 GB danych) oraz 59 zł miesięcznie (30 GB do dyspozycji).

Na klientów czekają również oferty z popularnymi telefonami za złotówkę, np. Xiaomi Redmi Note 8T w wariancie za 89 zł miesięcznie, Nokia 6.2 w opcji za 99 zł miesięcznie lub Samsung Galaxy A51 w abonamencie za 129 zł miesięcznie. Modele te pojawią się w kampanii reklamowej. Do wyboru będą też inne smartfony m.in. Samsung Galaxy A50 i A70 oraz Huawei P Smart Z oraz P Smart 2019.

Dołącz do T-Mobile! Teraz gwarancja najlepszej sieci albo zwrot pieniędzy!

Proces rezygnacji ma być niezwykle prosty. W przypadku opcji abonamentowej bez telefonu wystarczy będzie wypełnić krótki formularz zwrotu oraz dokument odstąpienia od umowy, a następnie wysłać je pocztą, e-mailem lub złożyć w punkcie sprzedaży. Rezygnacja z oferty z telefonem będzie się odbywać w sklepie, w którym podpisano umowę lub, jeżeli pakiet został zamówiony online – telefon wraz z dokumentami należy odesłać na wskazany przez operatora adres.

Oferta dotyczy też numerów na kartę. Osoby, które zakupią starter T‑Mobile na kartę na taryfie Frii i w ciągu 30 dni od wykonania pierwszego połączenia aktywują ofertę „Bez limitu z 10 GB i Supernet Video za 30 zł”, w przypadku niezadowolenia z jakości sieci, mogą zwrócić się do operatora w ciągu 30 dni od aktywacji o jednorazowy zwrot opłaty za korzystanie z usługi.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)