T‑Mobile i Heyah rozdają doładowania. Wystarczy kupić starter w Kolporterze

T-Mobile i Heyah rozdają doładowania. Wystarczy kupić starter w Kolporterze
Źródło zdjęć: © Kolporter
Konrad Siwik

03.02.2022 10:25, aktual.: 03.02.2022 11:25

W salonach Kolportera trwa akcja promocyjna T-Mobile i Heyah. Każdy klient sieci, który kupi starter, a następnie zarejestruje go w saloniku, otrzyma atrakcyjny rabat na zakup doładowania.

Każda osoba, która w lutym 2022 roku, w jednym z saloników Kolportera, zdecyduje się na zakup startera T-Mobile lub Heyah w cenie 5 zł, otrzyma jednorazowy kod rabatowy w wysokości 15 zł na zakup doładowania o nominale 30 zł.

– Akcja T-Mobile i Heyah wzbudza zainteresowanie klientów już od kilku lat. Jest ona przeprowadzona w naszej sieci cyklicznie – kilka razy w roku. Klienci potrafią dopytywać, kiedy będzie kolejna edycja i śledzić nasze komunikaty, aby skorzystać z kolejnej. Bardzo nas cieszy takie zainteresowanie – mówi Urszula Łukowiec, starszy specjalista Działu Marketingu Kolportera.

Warunkiem otrzymania kodu rabatowego jest rejestracja w saloniku Kolportera zakupionego startera. Kod rabatowy na zakup doładowania, w promocyjnej cenie za 15 zł, można wykorzystać do 31 marca br. – W poprzednich latach przeprowadziliśmy kilkanaście akcji wspólnie z T-Mobile i Heyah. Ta jest pierwsza w 2022 roku – dodaje Urszula Łukowiec.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)