T‑Mobile i Heyah z niespodzianką dla klientów z ofertą na kartę. Sprawdź, co możesz zyskać

T-Mobile wydłuża dostępność usługi 5G Bardziej dla klientów z ofertami prepaid
T-Mobile wydłuża dostępność usługi 5G Bardziej dla klientów z ofertami prepaid
Źródło zdjęć: © T-Mobile

03.05.2024 10:43, aktual.: 04.05.2024 16:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Korzystasz z oferty prepaid w T-Mobile lub Heyah? Operator ma ważny komunikat dla Ciebie.

Na początku tego roku T-Mobile, podobnie jak inni operatorzy, uruchomił "prawdziwe" 5G w paśmie C, które oferuje lepsze parametry niż dotychczasowe rozwiązania. Firma nazwała swoją ulepszoną usługę 5G Bardziej. Do tej pory, jako użytkownik ofert prepaid, mogłeś korzystać z tej technologii tylko w ramach ograniczonych testów. Teraz jednak zostały one nie tylko rozszerzone, ale również przedłużone.

5G bardziej do końca września dla klientów z ofertą na kartę lub mix

Jeśli korzystasz z oferty na kartę lub mix w T-Mobile i Heyah, możesz teraz cieszyć się usługą 5G Bardziej przez dłuższy czas. Początkowo testy miały trwać do końca kwietnia, ale zostały przedłużone do końca września. To świetna wiadomość, zwłaszcza że wiele osób zacznie doceniać zalety ulepszonej infrastruktury właśnie wiosną i latem. 5G Bardziej zapewnia bowiem nie tylko szybszy internet, ale także możliwość obsługi większej liczby urządzeń w miejscach, gdzie jest to najbardziej potrzebne np. festiwalach czy w miastach obleganych przez turystów.

T-Mobile zapewnia, że dostęp do 5G Bardziej został automatycznie przyznany wszystkim użytkownikom ofert na kartę i mix w T-Mobile oraz Heyah. Aby korzystać z tej usługi, potrzebujesz jedynie telefonu, który obsługuje technologię 5G.

Warto też wspomnieć o przewidywanych prędkościach, które możesz osiągnąć dzięki nowemu pasmu. Operator szacuje, że maksymalna prędkość pobierania danych w sieci 5G w paśmie C może wynieść do 1100 Mb/s, gdy ruch internetowy jest niski, a w czasach większego obciążenia sieci prędkość ta może spaść do 400 Mb/s. To pokazuje, jak znacząco może poprawić się Twoje doświadczenie korzystania z internetu mobilnego.

Promocja, dzięki której możesz korzystać z usług 5G Bardziej, trwa do końca września. Na razie nie jest jasne, czy po tym terminie zostanie ona przedłużona. Możliwe, że w przyszłości, aby utrzymać dostęp do tej szybszej i bardziej zaawansowanej sieci, będziesz musiał wybrać droższą ofertę. To dobry moment, aby wypróbować możliwości 5G i zdecydować, czy w przyszłości chcesz kontynuować korzystanie z tej technologii.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)