Oto T‑Mobile GO!. Nowa oferta na kartę, a w niej spore pakiety internetu

Oto T-Mobile GO!. Nowa oferta na kartę, a w niej spore pakiety internetu
Arkadiusz Stando

13.10.2020 10:41, aktual.: 13.10.2020 13:51

T-Mobile wprowadza nowe taryfy dla klientów korzystających z usług na kartę. Oferta Frii zostaje zastąpiona przez GO!, w której dostępne mamy do wyboru trzy opcje: Bez limitu S, Bez limitu M oraz Bez limitu L.

Od 13 października w ofercie na kartę w T-Mobile pojawiają się trzy nowe pakiety. Dwa z nich dedykowane są osobom potrzebującym sporej ilości pakietów internetowych, oraz jeden tańszy, z minimalną ilością danych do wykorzystania. Każdy z nich trwa przez 30 dni.

T-Mobile GO! na kartę - lista ofert

Bez Limitu S to najtańsza opcja wśród nowych pakietów. Za 20 zł klienci uzyskają nielimitowaną ilość SMS-ów, rozmów telefonicznych oraz MMS-ów. W pakiecie jest także 1 GB danych sieciowych do wykorzystania. W ofercie jest także starter za 5 zł dający rok ważności konta (365 dni).

Kolejny z pakietów to Bez Limitu M. W tym przypadku za 25 zł użytkownik otrzymuje podobny zestaw co w opcji "S", ale już 20 GB danych do wykorzystania w ciągu 30 dni.

Obraz

Największy pakiet to Bez Limitu L. Za doładowanie 30 zł klienci T-Mobile GO! dostaną 30 GB internetu oraz usługę Supernet Video DVD, umożliwiającą korzystanie z 16 serwisów wideo bez zużywania danych pakietu.

Obraz

T-Mobile dodaje nowy pakiet startowy za 5 zł, o którym wspomniałem już wcześniej. Za taką kwotę, konto pozostanie ważne przez rok. Każdy z dodatkowych 30-dniowych pakietów Bez Limitu wydłuża ten czas o analogiczne 30 dni.

T-Mobile GO! to pierwszy produkt operatora od początku zbudowany i przetestowany w systemie agile, który jest nowoczesną metodą zarządzania projektami i przedsiębiorstwami.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)