T-Mobile: dodatkowy pakiet minut w abonamencie i Internet Blueconnect Max w Mixie

T‑Mobile: dodatkowy pakiet minut w abonamencie i Internet Blueconnect Max w Mixie

Fot. na lic. CC; Flickr.com/by gailjadehamilton
Fot. na lic. CC; Flickr.com/by gailjadehamilton
Paweł Żmuda
30.08.2011 12:30, aktualizacja: 30.08.2011 14:30

Po ciekawej ofercie dla klientów wybierających abonament w Orange przyszła pora na informacje z sieci T-Mobile. Już 1 września sieć zacznie aktywować usługę Blueconnect Max we wszystkich mixach. Dodatkowo operator wprowadza pakiet minut w jednym z abonamentów. Jakie są szczegóły nowych ofert?

Po ciekawej ofercie dla klientów wybierających abonament w Orange przyszła pora na informacje z [sieci T-Mobile](http://komorkomania.pl/search/?q=oferta+t mobile). Już 1 września sieć zacznie aktywować usługę Blueconnect Max we wszystkich mixach. Dodatkowo operator wprowadza pakiet minut w jednym z abonamentów. Jakie są szczegóły nowych ofert?

Podpisując aneks lub nową umowę z T-Mobile, klienci będą mogli korzystać z usługi Blueconect Max z pakietem danych w wysokości 100 MB. Po przekroczeniu limitu szybkość korzystania z Sieci znacząco spadnie, jednak operator nie będzie naliczał dodatkowych opłat.

Blueconnect Max zostanie przyznany bezpłatnie na 3-12 cykli rozliczeniowych. Wszystko zależeć będzie od zadeklarowanej liczby doładowań i taryfy.

W informacji prasowej, T-Mobile chwali się dostępnością smartfonów T-Mobile move i Samsung Galaxy Mini. Można je kupić już za złotówkę nawet w najtańszych ofertach z obowiązkowym doładowaniem w wysokości 25 zł.

W zestawieniu z ofertą sprzętową pakiet 100 MB danych internetowych nie wygląda zbyt atrakcyjnie. Z tak niewielkiego pakietu bezproblemowo będą korzystać jedynie te osoby, które okazjonalnie używają Internetu w telefonie. Lepsze to niż nic :)

Kolejną nowością w ofercie T-Mobile jest pakiet dodatkowych 60 minut do wszystkich sieci dla użytkowników korzystających z taryfy "Zawsze w kontakcie. Oferta bez telefonu". Cena abonamentu pozostanie bez zmian i wynosić będzie 39 zł przy nielimitowanych rozmowach w T-Mobile i 49 zł w ofercie z pakietem 100 MB danych, nielimitowanymi SMS-ami i rozmowami głosowymi.

Źródło: inf. prasowa

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)