T‑Mobile podnosi cenę. Ale daje coś w zamian

T-Mobile; sklep; punkt handlowy; salon; telekom
T-Mobile; sklep; punkt handlowy; salon; telekom
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | Tupungato

02.02.2023 13:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

T-Mobile wprowadza zmiany w cenniku swoich usług. Wiemy już, że od 1 lutego cena jednej z taryf poszła w górę. Jednak nie jest tak źle, jak mogłoby się wydawać - operator przygotował też coś na pocieszenie dla swoich klientów. Od teraz w taryfie S otrzymacie większy pakiet danych.

T-Mobile nie przynosi najlepszych informacji w lutym. Operator poinformował, że od 1 lutego 2023 r. wzrasta cena taryfy S na abonament. Podwyżka nie jest drastyczna, a wraz z nią sieć daje dodatkowe gigabajty do wykorzystania, ale jednak nikt nie lubi płacić więcej.

W owej ofercie T-Mobile taryfa S podrożała o pięć zł. Oznacza to, że teraz co miesiąc, po uwzględnieniu rabatów, będzie trzeba za nią płacić 55 zł (w usłudze "Korzyści dla domu" cena wzrasta z 30 do 35 zł). Trzeba jednak przyznać, że operator postarał się, by zmiana ceny nie bolała aż tak bardzo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W ofercie oprócz darmowych minut, SMS-ów i MMS-ów operator przygotował też większy pakiet internetowy. Od teraz zamiast standardowych 20 GB abonenci otrzymają paczkę 30 GB. Wzrost będzie więc na pewno odczuwalny.

Co więcej, od teraz abonenci, którzy zdecydują się na zakup abonamentu w taryfie S, otrzymają dodatkowy prezent w postaci usługi nazwanej "Rozrywka bez Ograniczeń" na trzy miesiące za darmo. Pozwala ona na korzystanie z jednej z wybranych usług - HBO Max, Viaplay, Eleven Sports, Legimi, Tidal lub Da Vinci Kids. Do tej pory darmowy dostęp na pół roku dodawano tylko do taryfy M Nielimitowana lub L Nielimitowana.

Karol Kołtowski, dziennikarz Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)