T-Mobile rozdaje internet. Nawet 1200 GB przez rok za darmo

T‑Mobile rozdaje internet. Nawet 1200 GB przez rok za darmo

T-Mobile rozdaje internet. Nawet 1200 GB przez rok za darmo
Źródło zdjęć: © Unsplash
Konrad Siwik
07.02.2022 20:25, aktualizacja: 07.02.2022 21:54

T-Mobile robi kolejny krok, by zapewnić swoim klientom swobodny dostęp do internetu. Sieć ruszyła z ofertą na kartę, dzięki której użytkownicy taryfy GO! mogą otrzymać łącznie aż 1200 GB przez 365 dni w prezencie.

Kończący się pakiet internetu to zapewne drugi co do wielkości problem – po rozładowującej się baterii – związany z użytkowaniem smartfonu. T-Mobile chce ustrzec swoich klientów przed odcięciem od sieci, traktowanym dziś jak FOMO.

“W T‑Mobile teraz ma znaczenie, dlatego wprowadzamy oferty, dzięki którym nasi klienci mogą cieszyć się chwilą, skupiając się na tym, co jest dla nich ważne. A to za sprawą swobody w korzystaniu z internetu od T‑Mobile, którego jakość potwierdza m.in. ranking Speedtest, w którym regularnie zajmujemy pozycję lidera internetu mobilnego – w tym także w zestawieniu podsumowującym cały 2021 rok” – informuje T-Mobile w komunikacie.

Rok internetu za darmo

Oferta obejmująca 1200 GB przez rok – 100 GB co 30 dni dotyczy wszystkich użytkowników taryfy GO! – zarówno tych obecnych, jak i nowych, którzy korzystają z oferty „Bez Limitu L” lub „Bez Limitu XL”. Wystarczy, że aktywują oni promocję „Rok Internetu za darmo” w aplikacji Mój T‑Mobile.

Po jej włączeniu klient otrzyma nawet 12 pakietów po 100 GB każdy: pierwszy od razu po aktywacji promocji, a kolejne 11 pakietów (każdy po 100 GB) w dniu odnowienia oferty Bez limitu L za 30 zł lub Bez limitu XL za 39 zł. Z otrzymanego bonusu można korzystać przez 365 dni od przyznania pierwszego pakietu 100 GB. Niewykorzystane gigabajty z poprzedniego miesiąca kumulują się na koncie klienta.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)