T-Mobile wprowadza tani internet na kartę. Oto #GIGAHeyah

T‑Mobile wprowadza tani internet na kartę. Oto #GIGAHeyah

T-Mobile wprowadza tani internet na kartę. Oto #GIGAHeyah
Miron Nurski
21.10.2020 13:33, aktualizacja: 21.10.2020 15:33

#GIGAHeyah to 100 GB internetu za 39 zł raz na dwa miesiące.

W ostatnim czasie należąca do T-Mobile marka Heyah eksperymentuje z ofertami, w ramach których klient dokonuje płatności co drugi miesiąc. Do oferty komórkowej Heyah 01 dołącza analogiczna oferta taniego internetu na kartę.

#GIGAHeyah to 100 GB internetu na kartę za 39 zł co drugi miesiąc

W ramach tej oferty użytkownik doładowuje konto raz na 60 dni. Za 39 zł dostaje pakiet 50 GB, który po 30 dniach jest zerowany i zastępowany kolejnym pakietem 50 GB.

Daje to więc tak naprawdę 50 GB internetu za 19,50 zł miesięcznie, co na tle rynkowych standardów stanowi bardzo atrakcyjną ofertę. Dodatkowym atutem ma być fakt, że nie trzeba pamiętać o comiesięcznym doładowaniu konta. Wystarczy to zrobić sześć razy w roku.

Jeśli komuś 50 GB nie wystarczy, może wykupić dodatkowy pakiet 10 GB za 5 zł lub 20 GB za 10 zł.

Obraz

Warto odnotować, że przy doładowaniu internetowym za minimum 25 zł Heyah dokłada 10 proc. wartości doładowania, co pozwala jeszcze bardziej obniżyć realną cenę pakietów.

Ważne: #GIGAHeyah to oferta wyłącznie internetowa

W ramach tej oferty można jedynie korzystać z pakietów internetowych w kraju. Połączenia głosowe, SMS-y, MMS-y oraz roaming są nieaktywne.

#GIGAHeyah skierowana jest więc głównie do użytkowników mobilnych routerów i tabletów lub - ewentualnie - smartfonów Dual SIM, którzy mogą sobie pozwolić na korzystanie z atrakcyjnie wycenionej oferty internetowej z drugiej karty.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)