Tablet Notion Ink Adam - prawdziwy pogromca iPada? [wideo]

Tablet Notion Ink Adam - prawdziwy pogromca iPada? [wideo]

Notion Ink Adam
Notion Ink Adam
Paweł Żmuda
20.12.2010 12:24, aktualizacja: 20.12.2010 13:24

Firma Notion Ink postanowiła przypomnieć o istnieniu tabletu Notion Ink Adam. W Sieci można znaleźć obszerną prezentację urządzenia z nowym interfejsem Eden UI. Jak tablet radzi sobie w praktyce?

Długo oczekiwany tablet wreszcie dostał się w ręce recenzentów. W Sieci są już dwa klipy z prawdziwymi prezentacjami urządzenia. Działanie tabletu pokazał sam prezes Notion Ink - Rohan Shravan.

Wprawny obserwator zauważył zapewne port USB, do którego można podłączyć dowolne urządzenie, takie jak chociażby klawiatura czy pamięć flash (na załączonym wyżej klipie wideo była to mysz bezprzewodowa). Na materiale wideo widać wyraźnie, że tablet całkiem dobrze radzi sobie zarówno z obsługą wielu aplikacji, jak i z przybliżaniem oraz oddalaniem.

Tablet niestety nie oferuje dostępu do Android Marketu, jednak aplikacje napisane specjalnie dla tego urządzenia powinny nieco zrekompensować stratę. Wiadomo, że producent planuje aktualizację oprogramowania do Androida w wersji Honeycomb, a Notion Ink Adam będzie bez problemu dostępny w Europie.

Według zapowiedzi prezesa Notion Ink pierwsze egzemplarze tabletów Adam trafią do swoich właścicieli już na początku stycznia. Wtedy dopiero możemy spodziewać się bardziej obiektywnych ocen urządzenia. Zapowiada się ciekawie.

Źródło: slashgear

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)