Tablice [giveaway]

Tablice [giveaway]
Zbyszek Kowal

23.12.2011 11:20, aktual.: 23.12.2011 12:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ile razy zdarzyło Ci się zastanawiać, skąd pochodzi samochód, który jedzie przed Tobą lub zaparkował, zajmując dwa miejsca postojowe? Aplikacja Tablice umożliwia sprawdzenie pochodzenia danego pojazdu na podstawie wyróżników jego tablicy rejestracyjnej. Tak, a my rozdamy Wam kilka promo kodów!

Po wpisaniu pierwszych liter tablicy aplikacja Tablice podpowie możliwe wyróżniki oraz przypisane do nich województwo/powiat. Wybierając konkretną tablicę, otrzymuje się położenie na mapie oraz możliwość przejrzenia dodatkowych informacji z Wikipedii.

Obraz

Poczuliście się dostatecznie zaintrygowani? Jeżeli tak, to aplikacje Tablice możecie pobrać z App Store w cenie 0,79 euro.

GIVEAWAY

Dzięki uprzejmości firmy FreakStudio mamy dla Was do rozdania 9 promo kodów na aplikację Tablice. Jeżeli chcecie pobawić się w motoryzacyjnych szpiegów, to szybciutko pod wpisem zostawcie komentarz o treści „Chcę Tablice”. Pierwsze dziewięć wpisów nagrodzimy po jednym kodzie. Kto pierwszy ten lepszy!

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail, nawet jeżeli logujecie się z konta na Facebooku. To jedyny sposób na otrzymanie nagród.

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także