TAG Heuer MERIDIIST Lamborghini

meridiist-tagheuer-lamborghini
meridiist-tagheuer-lamborghini
Katarzyna Pura

03.11.2009 17:00, aktual.: 03.11.2009 18:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jesteś fanem motoryzacji i od zawsze marzyłeś, aby wejść w posiadanie któregoś z samochodów Lamborghini, ale nie stać Cię na niego? Może to i marne pocieszenie, ale możesz sobie kupić telefon TAG Heuer MERIDIIST Lamborghini, który powstał we współpracy ModeLabs z tymże właśnie producentem samochodów - choć i ten wcale do najtańszych należeć nie będzie.

Co prawda cena telefonu nie została podana, lecz można się domyślać, że taki producent jak Lamborghini, będzie sobie liczył niezłą sumę za ten telefon. Dlaczego? TAG Heuer MERIDIIST Lamborghini to telefon luksusowy. Wyprodukowanych zostanie tylko 1963 sztuk tego modelu - wszyscy zainteresowani wiedzą, co ta liczba oznacza - jest to rok powstania Lamborghini.

Jeśli chodzi o specyfikację modelu, to nie można od niej spodziewać się niczego nadzwyczajnego. Na pokładzie tego telefonu znajdziemy przede wszystkim ekran odporny na zarysowania, aparat 2 Mpix, 2GB pamięci wewnętrznej oraz baterię, która ma wytrzymywać do 7 godzin rozmów lub 28 dni w stanie czuwania. Jego wymiary to: 112mm x 46mm x 15.5mm, natomiast waga: 155g.

lamborghini
lamborghini

Źródło: UnwiredView

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)