Tajemnicze kody Orange to hit! - promocja przedłużona

Orange - znikają stare abonamenty
Orange - znikają stare abonamenty
Kira Czarczyńska

16.05.2011 20:00, aktual.: 16.05.2011 22:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mało która zabawa zaproponowana przez operatora komórkowego cieszy się takim zainteresowaniem, jak Tajemnicze Kody Orange. Rzecznik prasowy sieci już zapowiedział, że oprócz przedłużenia promocji o dwa dni - Orange zamierza jeszcze do niej w przyszłości wrócić.

Zainteresowanie Tajemniczymi Kodami pozwalającymi uzyskać bonusy w postaci dodatkowych darmowych minut czy SMS-ów można było z łatwością zaobserwować na branżowych, związanych z tematyką telefonii komórkowej, blogach i serwisach informacyjnych. Wpisy na ten temat miały tysiące odsłon i setki komentarzy - u nas również to zjawisko zaobserwowaliśmy kiedy dzieliliście się znalezionymi kodami.

Orange zauważył gigantyczne zainteresowanie.

Jak pewnie wiecie akcję z tajemniczymi kodami Orange przedłużyliśmy o dwa dni, ale już teraz mogę śmiało powiedzieć, że był to hit wiosny. Szczerze mówiąc nie spodziewaliśmy aż tak wielkiego sukcesu i kilkuset tysięcy uczestników promocji. Cieszymy się i dziękujemy, że tak dobrze przyjęliście naszą akcję. Myślę, że marketingowo był to jeden z najlepszych virali, jakie kiedykolwiek zrobiły polskie firmy i wizerunkowo przyczynił się do wzmocnienia naszej marki, co w kontekście obecnej sytuacji na rynku komórkowym jest niezwykle ważne.

Większym zainteresowaniem cieszyły się też w czasie promocji Tajemnicze Kody strony sieci Orange - i ta pod adresem www.orange.pl - i Fanpage w serwisie Facebook. Oczywiście, blog rzecznika jak już wiemy także zanotował rekordowe liczby zainteresowanych tematem czytelników.

Rzecznik stwierdził więc wprost: jeśli zastanawiamy się, czy w przyszłości będą podobne promocje dla użytkowników Orange - to wydaje się to raczej pytaniem retorycznym...

Mam nadzieję, że większości z Was udało się skorzystać z darmowych minut i SMS-ów przyznawanych za znalezione kody.

A do czasu powtórki z tej promocji - możecie zainteresować się także inną zabawą Pomarańczowego Operatora. Statek Przygoda proponuje grę o wakacje marzeń. Choć jest to już mniej atrakcyjne, bo trzeba jednak konto doładować żeby móc liczyć na nagrody...

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)